Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bosszút állnátok több szivatás...

Bosszút állnátok több szivatás/megalázás után, vagy hagynátok hogy "majd az élet" elintézze?

Figyelt kérdés

Különböző haverokról van szó (mert barát nem művel ilyeneket). Régen nem érdekelt, nem tudom miért, azt hittem ilyen kell legyen egy barátság hogy folyton szivatjuk a másikat (még 14-15 évesen). Viszont mára igenis sz*rul esnek bizonyos dolgok. A példa erejéig : az egyik csaj (mikor épp úgy van kedve) egy olyan stilust enged meg velem szemben hogy köpni nyelni nem tudok, a másiknak akkor vagyok jó ha épp unatkozik, de ha én hivom valahova akkor hoppá elfelejti, a harmadik mindig jobban tudja nekem mi a jobb, kritizálja a jelenlegi életem, a negyedik szerint "majd találok egy balfékot aki feleségül fog venni"... ezek mondom hogy csak példák, és mind különböző személytől kaptam.

A környezetemmel van a baj? Miért ilyen velem mindenki? Mindenki szavakkal szúr.

Mielőtt jönne a "biztos te is bunkó vagy velük megjegyzés", hidjétek el, hogy olyan ember vagyok aki a szivét lelkét kiteszi a másiknak, ha kell szivesen segitek rajtuk, de ezek után őszintén már a társaságukhoz sincs kedvem... Minek? Hogy ott is ezeket vágják a fejemhez?



2015. ápr. 29. 21:28
 1/3 anonim válasza:
Én az ilyenekkel nem foglalkozok. Én is sok időt vártam egy igaz barátságra, hidd el hogy eljön. Járj nyitott szemmel és fogadd el hogy a barátaidnak vannak más barátai is és néha rájuk is szentel időt. :)
2015. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Én bosszút állnék, de csak mert bosszúálló vagyok és nem felejtek. ((: De igaza van az elsőnek, lépj tovább.
2015. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem állnék rajtuk bosszút, csak elmondanám azt, hogy milyen érzéseket keltett bennem amiket tettek. Ha lenne lehetőség dialógusra, talán meg lehet javítani (én pl. olyan családban nőttem föl, ahol az enyhe szurkálódás inkább a szeretet kifejeződése volt!), ha nincs, vagy nem értik meg, akkor pedig lépj tovább. Nincs értelme mérgező kapcsolatokban ragadnod.
2015. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!