Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért gyűlölöm magam ennyire?...

BlackVeilBrides kérdése:

Miért gyűlölöm magam ennyire? Mindenki mondja hogy semmi okom rá, de mégis. Egyszerűen utálok tükörbe nézni, anyámékkal sem vagyok olyan kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Folyton az öngyilkosságon jár az eszem. Utálom látni, hogy mások szebbek, okosabbak és jobbak nálam. Szar érzés az egész. Egyedül érzem magam, nincs kivel megosztanom a gondolataimat senki se vesz komolyan, egy igaz barátra van szükségem. Sokáig vagdostam magam, de megbántam. Felesleges dolog és csak magadban teszel kárt, amit később meg is fogsz bánni. Valaki segítsen hogy hogy tudnám kiküszöbölni ezt az egész dolgot és hogy lehetnék újra kiegyensúlyozott ember.14/L.

2014. okt. 16. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagdosod magad, az egy lépés jó irányba. Próbáld magadat elfogadni elsősorban, nézd meg magad úgy, mintha idegent próbálnál végig mustrálni. Biztos találsz valamit magadon, ami eltér az átlagtól. Például nagyon szép a hajad, különleges színű a szemed, vékony a nyakad, keskeny a csuklód, finomak az ujjaid stb. Ha találsz ilyent, és miért ne találnál, akkor próbáld egy kicsit hangsúlyosabbá tenni. Ha már magaddal megbékélsz egy kicsit, nem ül ki undor/életuntság az arcodra, másképp viszonyulnak majd hozzád. Barátnőt is találsz így, vele megbeszélhetsz több dolgot, tanulhattok, sétálhattok együtt. Vegyél részt a házimunkában, az is eltérít egy kicsit a negatív gondolatoktól. A folyamat nem egyik napról a másikra megy, idő kell hozzá. De kezdd el, még ma. Sok sikert.
2014. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Régen én is utáltam magam valamiért, nem volt kedvem élni sem, sokszor gondoltam az öngyilkosságra is. Utáltam az embereket, mert mindenhol csak a gonoszságot láttam, velem is ilyenek voltak. Én a zenébe menekültem, utána meg a hithez.
2014. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Régen én is arra gondoltam,hogy de jó lenne eltűnni de konkrétan öngyilkosságra nem gondoltam. Nem voltak igazi barátaim és ráadásul buliba szerettem járni mivel sok volt ott a dohányos és az alkohol volt a középpontban. Akkor szoktam rá a sportra és az olvasásra. Végül a suliban csak lett egy barátom (mindketten a One Piece nevű animét néztük) és attól kezdve más társaságokban is kezdtem meg-meg jelenni. Beilleszkedni sosem tudtam igazán de legalább lett egy haveri köröm ahol jól érzem magam. Neked is ilyesmit javaslok:új hobbi/sport.
2014. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!