Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagyon furcsa, ha én az...

Az nagyon furcsa, ha én az utcán nem telefonozok és zenét sem hallgatok?

Figyelt kérdés
Biztos már mindenki észrevette ,hogy bármerre is megy mindenhol lehajtott fejjel kockulnak a telefonon az emberek. Már többször is hallottam ,hogy történtek balesetek ebből, mert pl. valaki nem nézett körül és elcsapta egy autó. A zenehallgatás is ugyanígy elveheti a figyelmet, de én mindig arra gondolok mivanha valaki utánnam kiabál és nem hallom meg mert rajtam van a füles. Szerintetek én akkor most béna vagyok ,hogy eltérek az átlagtól?

2015. máj. 8. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Zenét nem lehet utcán hallgatni. Amit ott hallgatnak az nem zene. Az olyan szar mint ami a tévében rádióban megy zene címszó alatt. Azért sikeres műsor a megasztár és társai mert az emberek ízléstelenek felszínesek, elképesztő módon buták és közveszélyesek.
2015. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a ciki ha valaki az utcán telefonozik.
2015. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es, miért ne lehetne az utcán zenét hallgatni? Bármit hallgathatok az utcán, amit kiviszek az iPodomon.


A kérdezőnek: telefont bambulni veszélyes és bunkóság, te csinálod jól.

2015. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bármilyen hanghalmazt halllgathatsz az utcán csak zenét nem. A zenére oda kell figyelni ami utcán nem lehetséges több okból se.
2015. máj. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem ugyanott lakunk (nálunk évente jár 2 autó az utcában) és nem ugyanannyira jegyezzük meg fejből a szöveget, a zenét. Egyébként én amúgy is mindig elgondolkodom valamin az utcán, szerintem meg lehet osztani a figyelmet. Az utcán való zenehallgatás unaloműzésre stb. megfelelő. Tény és való, hogy egy zeneakadémiai tanár nem ott fogja meghallgatni, hogy hanyadik hegedű a hamis. De arra, ami a célja (hogy ne legyen unalmas a dolog) megfelelő. Na meg van az a hanghalmaz, amit szívesebben hallgatok, mint a buszon ülő embereket.
2015. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 12. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!