Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan magányos ember,...

Van itt olyan magányos ember, aki már nem tudja mivel lekötni magát?

Figyelt kérdés
Alig van barátom és ők sem érnek rá mindig. Nekik van életük, nekem nincs. Teszek azért, hogy legyen, csak lassú folyamat, nem megy csettintésre. Általában dolgozni, vagy suliba járok el. De amikor itthon vagyok egyedül hétvégén, megőrülök. Szétvet az energia, mindig mennék valamerre, de nincs kivel és amúgy is rühellem a bezártságot. Ezt már egyre nehezebben viselem. És nem köt le semmi, nem a gép, sem az olvasás, ez az oldal is csak ideig-óráig és sorolhatnám...el akarok menni valahová. Szóval ez a helyzet. UNATKOZOM!!!!!!!!!!!!!! Valaki van még így?

2013. nov. 16. 18:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és most lesz az X Faktor is (ásít). Uncsi, uncsi, uncsi, uncsi, uncsi, uncsi, uncsi. Nagyon uncsi. Nem bírom tovább.
2013. nov. 16. 18:03
 2/15 A kérdező kommentje:
És próbálkoztam szerepjátékkal is, olyannal, mint a wow. Egy-két hónapig érdekes volt, de azt is meguntam. Ráadásul ha több órát kell ülnöm a gép előtt, fizikailag rosszul leszek. Három óránál nem bírom tovább. Hányingerem lesz, megfájdul a fejem, stb. Úgyhogy ez se jött be. Nem nekem való ez a bezárt kocka élet.
2013. nov. 16. 18:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Úgy könnyebb lesz esetleg találnod valamilyen szabadidő partnert.
2013. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jelen!
2013. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok sajnos bár mostanában örülök hogy itthon lehetek hétvégén sajnos elég sokat kell dolgoznom oké hogy plusz pénz de már kezdek besokallni részben azért mert semmi energiám, részben azért mert már néha jó lenne a haverokkal lenni bár ők sem érnek rá mindig mert ők többsége folyamatosban dolgoznak tehát hétvégén is.

Én most ugyanúgy unatkozom mint te bár most el kell mindjárt mennem egy fél órára tesóm egyik ismerőséhez valami fontos hivatalos papírért de az is csak arra az időre köt le ameddig beülök az autóba és elmegyek egy 20 perces útra. Én szeretek vezetni egyik hobbim de sajnos a benzinárak magasan vannak valamennyit rá kell áldoznom a munkába járásra mert sajnos csak autóval tudom megoldani tehát sima vezetésre sajnos nem nagyon telik hogy csak úgy elindulok x helyre majd visszajövök pedig szeretem csinálni csak ugye pénz. Régebben dolgoztam hétvégén is alkalmi munkát vállaltam futárként de nem érte meg csinálni és sajnos 0 pihenő idővel a főmunkaidőmben sem tudtam tudtam hozni a formám amit már meg is jegyeztek a főnökeim de szerencsére ők nem olyanok hogy elkezdtek kötekedni hogy akkor kivágnak.

Most például örülök hogy itthon lehetek mert már rámfért a nagy alvás meg a semmit tevés, hallgatok zenét, nézem a TV-t netezek ezen az oldalon is csak mert privátba beszélgetek 1-2 emberrel de ugyanakkor én is igénylem a társaságot csak sajnos nem túl ráérőek a barátaim. Barátnőm sincs sajnos fél éve szakítottunk sajnos közbe lépett az exe és szépen bekavart, de lényegtelen nem vágott földhöz mert éreztem hogy abból a kapcsolatból nem lesz semmi komolyabb csak bánt hogy még itthon sem lehetek nagyon senkivel.

2013. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Menj le street workoutozni

Egy sima játszótér is megteszi hozzá.

Az levezeti az energiát és egyedül is lehet mívelni.

2013. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Űzöl valamilyen sportot? Válaszd a neked legjobban megfelelőt.
2013. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Menj túrázni. Egyedül is csinálhatod, és jól lefáraszt.
2013. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gyere velem futni hnap delelott.30/n A reszletekert irj privit. Korod es nemed?
2013. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én is unatkozom most
2013. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!