Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kontrollálni az...

Hogyan lehet kontrollálni az érzelmi változásokat? Nem nagyon érzem magam már annak, aki voltam.

Figyelt kérdés

17-18 évesen rendszeresen a haverjaimmal lógtam, jó kedvű voltam, hazajöttem a suliból, alig tanultam, mégis remek jegyeim voltak (jó eszem volt), alig volt kötelezettségem, és a mindennapjaim sokkal kellemesebbek és vidámabbak voltak.

Most 21 éves vagyok, teljesen elszeparálódtam a barátjaimtól, egyszerűen nem vagyok rájuk kíváncsi. Már nem vagyok az a humoros, állandóan jókedvű, bolondos, "idióta" önmagam, sokkal komolyabb lettem, egyetem miatt sokkal idegesebb is a mindennapokban, egyre kevesebb dolog érdekel, egyszóval kb 180 fokot fordultam. A vidám, bolondos, szórakozott önmagamból valami kialakuló antiszoc, befordul, majdnemhogy begyöpösödött és emberutáló valaki lett, aki nekem nem tetszik. Mit tudok tenni? Hogyan tudnék ugyanaz lenni, mint aki voltam?


20/F


2015. máj. 16. 15:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 20/F-et írtam, megszokás, csak 2 napja töltöttem be a 21-et.
2015. máj. 16. 15:24
 2/2 anonim ***** válasza:

én sose értettem miért baj ha antiszoc leszel és magadba fordulsz, én világ életemben olyan voltam és élveztem :D Én a neten a játékokban mindig találtam haverokat akikkel jól elvoltam, ott akkor léphettem le amikor akartam, nem került pénzbe, és akkor dumálhattam velük amikor akartam.


Ne akarj ugyan az lenni, mert nem tudsz már. Gyerekkorban nincs felelősségtudat és statikus az élet. Iskolába jársz, aztán jöhet a semmittevés, szülők eltartanak stb... a többiek is így vannak. De felnőtt korban már mindenki megy amerre lát mert muszáj neki, nincs idejük egymásra, te is sokkal idegesebb vagy mert keresed az utakat.


Én inkább azt mondom egy olyan nőt szerezz amilyen a régi haverok voltak, azzal jobban járnál.

2015. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!