Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi tud nagyon jól...

Titeket mi tud nagyon jól motiválni?

Figyelt kérdés
Adott a kérdés, a motiváció célja lehet bármi.
2015. máj. 17. 19:56
 1/8 piriiiii ***** válasza:
Zene, filmek, könyvek, önmagam, új dolgok, napfény, természet, kipihentség.
2015. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tudom hogy enyém lehet egy jó csaj,akkor bankot is üritek :D,egyébként mivel kapcsolatosan kérdezel?
2015. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyszer elbeszélgettem egy olyan tanáromal akiben tudtam hogy bízhatok... nagyon sokat segített.
2015. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A céljaim, és a hozzá vezető út, a keresés. Az, hogy ezáltal kielégülnek a vágyaim, boldogságot, kielégültséget érzek :)


most legjobban a vizsgaidőszak foglalkoztat, a társaság, barátok, és a szerelem keresés, ismerkedés :)

Szóval hajtanak ezek a dolgok, van motivációm tanulásra, mert szeretném megtalálni a helyem ezen a területen, amit tanulok, meg nem szeretnék jövőre gondban lenni valamelyik tárgyammal :D

És van motivációm programokat szervezni a barátaimmal, hogy jót érezzünk, vagy csak bulizni menni, hogy ismerkedhessek :)

2015. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zene.
2015. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A határidő.

Az ad szárnyakat, nem a Redbull.

2015. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egészség megőrzése és a funkcionális képességekkel megszerezhető hatalom.

Lefordítva a jól működő szép és izmos testem fenntartása és a tudat,hogy a sok éves ökölvívó edzéseknek köszönhetően bármikor szét tudnám ütni a legtöbb embert 1 perc alatt.

2015. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a környezetemben van olyan ember, akire felnézhetek, az nagy hajtó erő számomra.
2015. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!