Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántanak engem állandóan...

Miért bántanak engem állandóan az emberek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egyszer, hogy ha valakit mindenki bánt akkor nem a mindenki a hibás hanem azaz egy ember... De én akárhogy gondolkodok, nem értem miben hibázhattam mindig mindenhol. Hiszen sose tettem semmi rosszat senki ellen. Mégis ovitól kezdve, sulin át, a munkahelyekig, mindig mindenhol bántottak az emberek. Okot nem adtam rá, mert én nem bántottam őket. De akkor mi a baj velem??? Van valami ellenszenves kisugárzásom? Ilyen létezik egyáltalán? Mit lehet tenni ellene?
2015. máj. 18. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek hülyék.
2015. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Áldozat effektus. Igen, van egy olyan kisugárzásod, ami miatt folyton áldozattá válsz.
2015. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden társaságban van egy ember akit kinéznek. Teljesen mindegy hogy csak kicsit más mint a többi vagy nagyon sok mindenben különbözik. (És ez akkor is igaz ha pozitív irányba más) Ezt az embert elkezdik piszkálni ketten vagy hárman, és egyre többen csatlakoznak, a végén már csak egy ember lesz aki nem piszkálja, de ő is elkezdi piszkálni mert megérzi hogy ez miatt őt is ki fogják nézni a csoportból... És ez úgy működik, hogy amíg másnak a hibáival foglalkozok, (még ha nem is létező, csak ráragasztott hibák)addig nem kell sajátjaimmal szembenéznem. Na ilyenkor van az amikor azt tapasztalod hogy a saját hibáikat vélik felfedezni benned. És ezzel a ténnyel nagyon nehéz szembesíteni őket. És igen, az emberek hülyék, mint az előttem lévő írta.
2015. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy túl sokat gondolsz az emberekről. Az ember átlagban akar egy nemi szervet magának, amivel játszhat, egy autót, egy házat, egy mobilt, ételt. Nem lehet, hogy túlságosan sokat feltételezel felőlük? Nekem határozottan van egy olyan gyanúm, hogy többet gondolsz a viselkedésük mögé, mint amennyi van.
2015. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Van valami ellenszenves kisugárzásom? Ilyen létezik egyáltalán? Mit lehet tenni ellene?"


Letezik hat. Semmit nem tudsz tenni ellene.

2015. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy önbizalom hiányos? Mert akin érzik, hogy "gyenge" és nem fog visszaszólni, azt szeretik piszkálni.
2015. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tudom régi válasz, de azért válaszolok hátha segít másnak valamilyen formában.


"Egy gyenge embert semmi sem bátorít jobban, mint egy másik ember gyengesége"


Tehát bántanak téged, és ha azt látják hogy gyenge vagy, nem szólsz vissza akkor úgy élik meg hogy ők erősek, többnek érzik magukat nálad. De nekik azért van erre szükségük mert gyengék... Ilyen egyszerű. Én azt javaslom állj ki magadért, drukkolok hogy javuljon ha helyzet.(Ha esetleg megjavult már, akkor grat.) :) Sok sikert!

2017. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én mindig vissza szóltam,és meg is ki fogtak.
2023. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!