Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy gyakran a...

Miért van az hogy gyakran a sírás jön rám? Mitől lehet ez az egész?

Figyelt kérdés
Eszembe jutnak azok a dolgok amik pár hónapja történtek,és emiatt én rossz embernek érzem magam..Ha nézek egy filmet akkor is ez a sírós rész megvan..Akárhányszor előjönnek a régebbi dolgok ez a helyzet áll fenn..Nem tudom mit kellene tennem..
2015. máj. 19. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem dolgozod fel a "régebbi dolgok"-at addig ez így is marad. Ehhez idő kell. Jó, ha kibeszéled magadból. Ha olyat tettél, amit szégyellsz, akkor próbálj meg megbocsájtani saját magadnak. A múlton már nem tudsz javítani. Az már megtörtént.
2015. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mást bántottam meg igazából...Ma is arra a helyre kell visszamenjek ahol legelőször dolgoztam,fura lesz az egyszer biztos...Kiderül milyen hatást vált ki belőlem a hely újra..Onnan indultam úgymond..Amúgy fiú vagyok..Sok minden történt ott...Első barátnő,első munkahely...De jelenleg sajnos nincsen más...
2015. máj. 19. 12:38
 3/3 anonim válasza:
kérj másoktól bocsánatot visszacsinálni nem lehet de megbánni igen és talán meg bocsáltanak emmelett pedig szemtelen kölyök ez van a világ pörög az életbe mindenki rajtad röhög ha rinyálsz hogy fostos minden és az életben semmid sincsen mert rossz voltál ami volt az elmult rég ez van
2015. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!