Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg csak be kéne fejeznem...

Tényleg csak be kéne fejeznem a hisztit?

Figyelt kérdés

2 napja nyugtatókon és vízen élek, nem tudok már rendesen enni se. Teljesen ki vagyok készülve lelkileg, munkában már azt sem tudtam, mit csinálok. Holnap új munkahelyre kell mennem gyakorlatra, ha felvesznek napi 8 órát fogok dolgozni, 3 helyen váltott műszakban (egy cég, csak a város 3 pontján) hétfőtől vasárnapig, egy hónapban kb 2 szabadnap van.

Mellette napi 3 óra iskola, 3 vizsgám lesz júliusban.

De ez nem minden, nagyon sok más van még, ami ide vezetett.


Mások szerint a probléma nem itt kezdődik, ez kamasz hiszti.


Tényleg?


21L


2015. máj. 20. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A szabadidő hiánya és a folyamatos hajtás nagyon stresszelő. Az, hogy nem eszel rendesen (gondolom az idegességtől nem tudsz) csak még inkább rá tesz erre. Nincs miből energiád. Ilyenkor rendesen kell enni.

Amúgy miért vállaltál ennyi munkát? Nem tudsz egyet feladni? Jobb, mint az idegbaj.

2015. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Muszáj vállalnom, ha nem akarok éhen halni sajnos
2015. máj. 20. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbben nem dolgoznak ennyi munkát suli mellett, úgyhogy akik beszólnak, leszólnak lehet hogy irigylik a helyzeted. Az idősebbek meg azért, mert fiatal vagy és "lesz ez még rosszabb is úgyhogy csak kussolj".
2015. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nyugis munkám van mégsem halok éhen... szóval nem értelek, miért kell túlvállalni magad ha nem bírod? Te vállaltad ezeket be, szóval nem kéne hogy emiatt ki legyél készülve.
2015. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

" akik beszólnak, leszólnak lehet hogy irigylik a helyzeted"


Áruld már el nekem, hogy mégis mi a fene irigylésre méltó azon, hogy 21 évesen nyugtatókon él és 7 ből 7 napot melózik gondolom valami alja fizetésért?


Komolyan kíváncsi vagyok, hogy ebben mit lehet irigyelni?

2015. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy fiatalon van ennyi munkája!

Van aki a családdal meg nagyobb egészségügyi problémákkal még ráadásként munkanélküli.

Vagy ha ő is fiatal, túl lusta/béna/szerencsétlen ahhoz hogy bármit is találjon, nem hogy 3 félét. Aki panaszkodik hogy nincs pénze de ami van azt is elissza, elcigizi, és büdös neki a munka az irigyli aki képes erre, sokszor azért mert csak azt látja hogy ő elfoglalt, nem csak úgy lézeng.

2015. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19:06...hát ez az. Mindig a legnagyobb lúzerek hangoztatják leginkább a "örülj hogy van munkád" szöveget.


Kérdező:

Én azt mondanám, hogy próbáld meg úgy nézni a dolgokat, hogy ezt a jövődért teszed. Állíts fel célokat, pl a sulival, képzéssel kapcsolatban, és tekints úgy a munkára, mint egy kötelező, de nem örökké tartó rosszra. Igazából ha van is okod "hisztire" akkor is túl kell tenni magad rajta és másképp felfogni a dolgokat.

2015. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!