Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mondjatok pár alkalmat...

Lányok! Mondjatok pár alkalmat, amikor egy fiút barát zónába küldtetek, amikor közeledni akart. Miért is van ez?

Figyelt kérdés
"Maradjunk csak barátok" Erre csak annyit mondanék, hogy marha szarul esik ezt hallani.Amikor kimondod, mintha azt mondanád hogy papucsnak kellesz csak. Fiúnak barátnő kell,barát csak akkor ha vhogy rokon vagy esetleg. Mi ezzel a célotok/mit jelent ez/mi az oka? Bejöttem neki, megmondta nekem. Erre meg ezzel fogad amikor fordítanék komolyra.Hihetetlen, abszolút nem erre számítottam.

2015. máj. 28. 00:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha a színész a színházban betanulja Rómeó szövegét, attól ő még nem lesz Rómeó. Szerintem égő az erőlködés...
2015. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
27%

Látom hogy egyeseknek nagyon nagy tévhit él a fejükben, ezért most eloszlatom, aztán lehet lepontozni, mert a negatív emberek ennyit tudnak.

Először is nem picsogok az oldalon, egy normális kérdést tettek fel én meg leírtam a válaszom.Ez mióta is picsogás?Attól hogy valaki sikeresebb, akkor már ne is írjon ilyen oldalra?

Kissé elnagyoltan írtam le az előző válaszom, ezért most leírom részletesebben, hogyan is értettem.

Egy könyvtől senki nem lesz milliomos, valóban, az csak útmutatás.Sikeres embernek lenni a nulláról, vagy onnan is lejjebb évek kemény munkája.Olvasás, tanulás, alkalmazás.

Le van írva több helyen is, hogyan lehet valakiből alfahím.Erre is van könyv, útmutatás.Sokan taszítónak érzik ezt, mert úgy érzik nem önmagukat adják, meg kell változniuk, sokszor ez a legnehezebb.Ha egy lúzer srác alfahímet próbál játszani, akkor súlyosan beég, mivel nem kongruens a személyiségével, tehát nem hiteles amit játszik.Ebben igazatok van teljes mértékben.Erre az egészre is van azonban önfejlesztés.Ez úgy megy hogy a lúzer, sok esetben szűz, totál negatív, megkeseredett, nulla önbizalommal rendelkező srác elolvassa a könyveket, vagy amit kell, részt vesz egy ilyen tanfolyamon és szépen elkezdi az elején.A legeslegfontosabb az önbizalomépítés.Tudni kell szeretni magát az embernek, ez az első, mert anélkül semmi sem megy.Aki magát nem szereti, mást sem tud.Tehát vizualizáció, megerősítések, gyakorlatok képezik a kezdeti lépéseket, sokszor hónapok telnek el ilyennel.El kell kezdeni mosolyogni az utcán, egyenesen járni, mint akinek van életkedve.Mosolyogni az emberekre, a kasszás lányra a pénztárnál, a benzinkutasra, az eladóra, stb.Leszólítani a járókelőket.Megkérdezni egy idős nénit mennyi az idő, megdícsérni valakinek a ruháját, pár szót váltani az emberekkel.Közben javítani a külsőn is, sportolás, egészséges étkezés, fogászat, fodrászat, öltözködés, ápoltság.Ha így folytatja az ember, akkor egy idő után megnő az önbizalma, jobban tud mosolyogni, könnyebben elegyedik beszédbe az emberekkel, nőkkel.Innen már mehet a nők leszólítása utcán, diszkóban, stb.Nem fogják leharapni az ember fejét, de a kényelmetlenséget, a visszautasítástól való félelmet be kell vállalni, különben nincs siker.Ez amit leírtam sok embernek hónapok kemény munkája.

A lényeg hogy mindig egy kicsivel többet mutatni, mint amit van.Számokkal tudom a legkönnyebben kifejezni.Ha mondjuk 10%-os vagy, akkor mutass 12-őt.Öltözködj úgy mintha többet keresnél, mint amennyit keresel, beszélj úgy, tégy úgy.Mikor ezt néhányszor eljátszottad, akkor beáll a szinted 12-esre.Innentől már mutathatod magadat 18%-osnak.Mikor ez a 18% beáll, akkor már mehet 25%.S így tovább.Sok önfejlesztő könyvben le van írva, ha megerőlteti magát az ember, ha eljátssza hogy jókedve van, úgy tesz mintha boldog lenne, akkor egy idő után az is lesz.Így fokozatosan szépen lassan feljebb lehet tornászni mindent, az önbizalmat legfőképp.Innen már sokkal könnyebb lesz leszólítani a nőket, udvarolni, pimaszkodni, humorokat elszórni, dominánsan viselkedni, félrevonni őket a táncparketten, fizikálisan s verbálisan eszkalálni, stb.

Ez a titka.Van akinek ez kevesebb idő, attól függ milyen szinten van lelkileg, van akinek több idő, van akinek sokkal több.De még a legjobb esetben is 2-3 év kőkemény megfeszített munka.Így lehet egy lúzerből alfahím, ha nagyon akarja.Megvannak ennek is a hátulütői, van aki abbahagyja, mert talált egy másik célt ami fontosabb neki, van akit taszít ez az egész, nem képes rá, vannak ilyenek.Meg vannak olyanok is, akik így születtek, vagy a gyerekkori évek alatt beépült a személyiségébe, az apja által, a közösség által ahova tartozott.Nekik ez alapból jön, sokkal könnyebb.De inkább 100x legyek, olyan aki a nulláról feláll és végigmegy az úton minden nehézség ellenére és megcsinálja, mint olyan mint aki így született, vagy még gyerekkorban beépültek a jegyek a személyiségébe.Mert az utóbbi általában nem igazán tanulja meg mi az hogy küzdeni és szegény koldusból vér és verejték árán királyfivá válni.

Tudom hogy sokan nem hisztek nekem, mert mindenki ragaszkodik a saját tévhitéhez és azt fogadja el igaznak.Szerintetek meg ez az én tévhitem és az a rossz amint én hiszek.Engem meg ez nem érdekel.

Csak annyi a különbség hogy én tapasztalatból beszélek, nem pedig hallomásból.

2015. máj. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
# 22 - Teljesen mindegy, hogy igazad van-e vagy nincs (egyébként nagyon el vagy szállva magadtól), de nem a kérdésre válaszoltál, egyrészt nem a férfiakat kérdezte a kérdező, hanem a nőket, és ahogy le tudom venni a szövegedből, te férfi vagy, másrészt nem ismersz minden nőt a világon, csak általánosítasz, nem látsz bele minden nő fejébe, és tudod, mit, ezt a fajta magatartást is utálom, amit te csinálsz, szóval én emiatt is barátzónába löknélek villámgyorsan. :-)
2015. máj. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

#22! Szerintem inkább te élsz tévhitben. Én is utálom az olyan embereket, akik valamiben sikert érnek el, és aztán azt gondolják magukról, hogy az ő útjuk az egyedüli helyes, a többiek pedig tévképzetekben leledzenek... Lehet, hogy van nő, akinek az ilyen szarkasztikus pasi bejön, de sztem a normális nőknek nem. Diszkóban lehet, hogy fogsz nőket a bunkó, rámenős, alfahím stílusoddal, de rendes, normális nőt nem biztos, hogy ezzel fogsz találni (nem azt mondom, hogy nem, de sztem nincs több esélyed erre mint másnak).


Rám nem tapadnak a nők, de őszintén szólva, nincs is szükségem erre. Nem szenvedek nőhiányban, nagyon jól megvagyok úgyis, hogy nem vagyok egy "ki ha én nem", rámenős, egoista, aki el van szállva magától, és aki a világot lúzerekre és alfahímekre osztja :D Szóval van barátnőm, meg vagyok vele elégedve, és még könyvet sem kellett hozzá elolvasnom :D És képzeld, én magamtól is rájöttem arra, hogy ha rámosolygok egy nőre, akkor az visszamosolyog, és ha önbizalmat árasztok magamból, akkor az általában vonzó.


Ahhoz, hogy valakinek legyen nője, csak annyi kell, hogy legyen békében önmagával, legyen kisugárzása, stílusa és izgalmas legyen a személyisége (mindenkinek más az izgalmas). De a legfontosabb: legyen biztos önmagában az illető. Ehhez kocka has sem kell, könyveket sem kell olvasni, és alfahímnek sem kell lenni.

2015. máj. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
17%

" 22 - Teljesen mindegy, hogy igazad van-e vagy nincs (egyébként nagyon el vagy szállva magadtól), de nem a kérdésre válaszoltál, egyrészt nem a férfiakat kérdezte a kérdező, hanem a nőket, és ahogy le tudom venni a szövegedből, te férfi vagy, másrészt nem ismersz minden nőt a világon, csak általánosítasz, nem látsz bele minden nő fejébe, és tudod, mit, ezt a fajta magatartást is utálom, amit te csinálsz, szóval én emiatt is barátzónába löknélek villámgyorsan. :-)"


Aztán miből vetted le hogy el vagyok szállva magamtól? :)

Első válaszomban igenis a kérdező kérdésére válaszoltam, ugye megbocsátasz nekem nagyságos asszony, hogy férfiként mertem hozzászólni és esetleg segíteni az illetőnek hogy miért is történt meg az hogy barátzónába lökték a srácot?

Hol mondtam én ilyet hogy ismerek minden nőt a világon és belelátok a fejükbe?Ne adj olyat a számba amit nem mondtam, ne képzelj oda olyat amit nem írtam, mert erősen manipulatív és félremegy a beszélgetés :)

Milyen magatartást utálsz?Mit csinálok én?Légyszi válaszolj erre is.

A szívem szakad meg hogy egy számomra ismeretlen nőszemély ki tudja honnan és ki tudja hogy néz ki, a barátzónába lökne villámgyorsan, de tényleg.Rakjál ki mégtöbb smileyt a végére, hogy magabiztosnak tűnjél és úgy érezd hogy fölényesen nyerted a vitát. :)

Várom válaszaidat.

2015. máj. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

23: "nem a kérdésre válaszoltál, egyrészt nem a férfiakat kérdezte a kérdező, hanem a nőket, és ahogy le tudom venni a szövegedből, te férfi vagy"

Te a kérdésre válaszoltál a 23-ban és férfi vagy?

Én most nem a kérdésre válaszolok, de 2-szer arra válaszoltam és nő vagyok és engem is lepontoztál!

2015. máj. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Figyu 62%-os válaszoló (remélem 1 van belőled :) )

Ezen nem kell megsértődni, de így van ahogy fentebb is írták. Egészséges önbizalmú, normális embernek nem könyvek mögé kell bújni, hogy felszedjen valakit.

Ez egy. Másik, tényleg miért is kell az a világot alfahímekre, meg lúzerekre osztani? Ne haragudj, de ez olyan tinis, komolytalan felfogás, jó esetben csak megmosolyognak, rosszabb esetben eltaszítanak az emberek ez miatt.

De ezt már fentebb is leírtam neked, csak nem válaszoltál rá. Miért is kell toronyóra láncostul neked? Akkor válaszolok helyetted ha nem baj, azért mert szerinted csak alfahímként lehet nőt felszedni...itt meg visszatérünk oda, hogy ez kissé komolytalan, tinis felfogás.

Én azt javaslom neked, hagyd a fenébe azokat könyveket, magadtól hozd ki magadból a legtöbbet, azt ami még te vagy, gyere tisztába magaddal, meg egyáltalán a a VILÁGGAL, és hagyd ezt a szerepjátékot mert semmi értelme. Kérdezd már meg hány férfitársadnak lett barátnője csak azért, mert könyvből "tanult" hozzá...ez elég bizar, és súlyos ön/és világnézeti gondokról tanuskodik.

2015. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

Figyu 62%-os válaszoló (remélem 1 van belőled :) )

Ezen nem kell megsértődni, de így van ahogy fentebb is írták. Egészséges önbizalmú, normális embernek nem könyvek mögé kell bújni, hogy felszedjen valakit.

Ez egy. Másik, tényleg miért is kell az a világot alfahímekre, meg lúzerekre osztani? Ne haragudj, de ez olyan tinis, komolytalan felfogás, jó esetben csak megmosolyognak, rosszabb esetben eltaszítanak az emberek ez miatt.

De ezt már fentebb is leírtam neked, csak nem válaszoltál rá. Miért is kell toronyóra láncostul neked? Akkor válaszolok helyetted ha nem baj, azért mert szerinted csak alfahímként lehet nőt felszedni...itt meg visszatérünk oda, hogy ez kissé komolytalan, tinis felfogás.

Én azt javaslom neked, hagyd a fenébe azokat könyveket, magadtól hozd ki magadból a legtöbbet, azt ami még te vagy, gyere tisztába magaddal, meg egyáltalán a a VILÁGGAL, és hagyd ezt a szerepjátékot mert semmi értelme. Kérdezd már meg hány férfitársadnak lett barátnője csak azért, mert könyvből "tanult" hozzá...ez elég bizar, és súlyos ön/és világnézeti gondokról tanuskodik.


Nézd, 1-2 dologban igazad van, de úgy látszik mégsem eléggé részletesen és szájbarágósan mondtam el a dolgot.

Tehát akkor:

Nem sértődöm meg, ahogy írtad is egészséges önbizalmú, normális embernek nem könyvek mögé kell bújni hogy felszedjen valakit.Csak hogy én nem egészséges önbizalmú, nem normális ember vagyok.

A második részre reagálva, nem osztom fel a világot lúzerekre és alfahímekre, csupán azért írtam így, mert talán tudattalanul, az én célomat helyeztem a középpontba s úgy írtam meg a választ, ugyanis én alfahím akarok lenni és leszek is és igen, nekem toronyóra kell láncostul, a lehető legnagyobb.

A helyzet az hogy sok olyan férfi van aki igénybe veszi ezt a segítséget és elkezd tanulni, de nem azért mert alfahím akar lenni, sokaknak az is elég hogy egy boldog kapcsolatot kialakítsanak egy lánnyal, hosszú időre.A legtöbbeknek ez is elég és így is boldogok, ezt elismerem, ha ők erre vágynak akkor egészségükre, tényleg nem kell mindenkinek alfahímnek lenni.


Nem hagyom a fenébe a könyveket, mert ez az életem, az önfejlesztés, szeretek olvasni, tanulni, fejlődni.Talán egy kis ideig szerepjáték, de mikortól már beépül az ember személyiségébe, onnantól már nem az.Biztos sok férfitársam van aki nem könyvekből tanulta meg, hogyan kell nőt szerezni.

Örülj neki hogy neked nem kellett ehhez könyv, mert én olyan borzasztóan sz a r lelkiállapotban voltam és még vagyok is sokszor, hogy én azt se tudtam az elején, mi az hogy önbizalom, nekem muszáj volt könyveket olvasni és tanulni, hogy előrébb jussak, nem vagyunk egyformák.Valóban elég bizarr a dolog és súlyos ön és világnézeti problémákról tanúskodik, fején találtad a szöget.Nem minden esetben igaz ez, de az enyémben igen.

Megnézném azért hogy borderline-személyiségzavarosként meg dadogósan hova jutnának az emberek folyamatos önfejlesztés és kemény munka nélkül.Sehova.Nem könnyű a felszínen maradni, ugyanis egyik pillanatban még minden jó, könnyen mennek a dolgok, aztán elég egy kis negatív impulzus és visszaesik az ember a harag, gyűlölet és dührohamok mindennapos mocsarába, ahonnan kezdheti elölről az egészet, újra kimászni belőle és reménykedni hogy nem esik oda vissza.

Tehát nekem muszáj könyveket olvasni és tanulni, mert a legjobbat akarom és muszáj küzdenem, különben tönkremegyek lelkileg.Kívánom hogy neked és ezt még oly sok más embernek ne kelljen megtapasztalnia.

2015. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
# 26/28 Időpont ma 02:34 - Közben töröltek egy hozzászólást és feljebb csúsztak a válaszok, nagyokos...
2015. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én most nem a kérdésre válaszolok, de 2-szer arra válaszoltam és nő vagyok és engem is lepontoztál! - Én? Miből gondolod? Monitorozod a számítógépet, amiről írok?
2015. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!