Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mondjatok pár alkalmat...

Lányok! Mondjatok pár alkalmat, amikor egy fiút barát zónába küldtetek, amikor közeledni akart. Miért is van ez?

Figyelt kérdés
"Maradjunk csak barátok" Erre csak annyit mondanék, hogy marha szarul esik ezt hallani.Amikor kimondod, mintha azt mondanád hogy papucsnak kellesz csak. Fiúnak barátnő kell,barát csak akkor ha vhogy rokon vagy esetleg. Mi ezzel a célotok/mit jelent ez/mi az oka? Bejöttem neki, megmondta nekem. Erre meg ezzel fogad amikor fordítanék komolyra.Hihetetlen, abszolút nem erre számítottam.

2015. máj. 28. 00:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nem vagyok férfi, szóval nem szedek fel nőket. :)

Mindegy a körítés, sajnos te egy önbizalom hiányos ember vagy, és maradsz. Nem érzed jól magad a bőrödben, és ezzel az alfahím mániáddal meg csak kopmzenzálni akarsz valamit ugyebár..Azt meg mindenki észre veszi. Ahogy írta korábban egy válaszoló, te is visszaesel egyszer a komfortzónádba.

Az meg hogy miért is lennél beképzelt?

Hát nem tudom..hangoztatod, hogy te 24 évig egy jó szó annyit se kaptál a csajoktól erre te kitalálod hogy alfahím leszel. Most erre mit lehet mégis mondani?

Amúgy sajnállak hogy kizárólag ez tölti ki az életed, mert ha nem akkor te tönkremész lelkileg. Érdekes többi átlagos nem alfahím férfiátrsad hogy nem megy tönkre lelkileg abba hogy ö nem egy alfahím? Meg nem is volt.

Szerintem neked komoly gond van a fejedben.

Az itt picsogást meg úgy értettem, hogy többször megnyilvánultál már hímsoviszita topikokban, a % is egyezik meg ez a 25 éves vagyok de 24 évig...:)

Amúgy tényleg ez a nagy nőgyűlölet hogy fog összeférni az Alfahím léttel? Vagy az még nincs eldöntve?

2015. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok férfi, szóval nem szedek fel nőket. :)

Mindegy a körítés, sajnos te egy önbizalom hiányos ember vagy, és maradsz. Nem érzed jól magad a bőrödben, és ezzel az alfahím mániáddal meg csak kopmzenzálni akarsz valamit ugyebár..Azt meg mindenki észre veszi. Ahogy írta korábban egy válaszoló, te is visszaesel egyszer a komfortzónádba.

Az meg hogy miért is lennél beképzelt?

Hát nem tudom..hangoztatod, hogy te 24 évig egy jó szó annyit se kaptál a csajoktól erre te kitalálod hogy alfahím leszel. Most erre mit lehet mégis mondani?

Amúgy sajnállak hogy kizárólag ez tölti ki az életed, mert ha nem akkor te tönkremész lelkileg. Érdekes többi átlagos nem alfahím férfiátrsad hogy nem megy tönkre lelkileg abba hogy ö nem egy alfahím? Meg nem is volt.

Szerintem neked komoly gond van a fejedben.

Az itt picsogást meg úgy értettem, hogy többször megnyilvánultál már hímsoviszita topikokban, a % is egyezik meg ez a 25 éves vagyok de 24 évig...:)

Amúgy tényleg ez a nagy nőgyűlölet hogy fog összeférni az Alfahím léttel? Vagy az még nincs eldöntve?"


Örülök hogy te így eldöntöd hogy önbizalom hiányos ember maradok.Márpedig nem így fog történni.

Van olyan hogy komfortzóna tágítás, de neked hiába is magyarázom.Tudod, nulla tudással a témában nem lenne pofám osztani az észt.Úgy látszik neked van.

Tudni kell nagyot álmodni, nagy célokra törni, ez is az önfejlesztés egy fontos momentuma.Már megszoktam hogy mindenki leszól mindent, ennyire képesek az emberek.

A nagyra vágyás mióta beképzeltség nem tudom.Azok tudnak nagyot alkotni akik nagyra vágynak.Persze ezzel nem azt mondom hogy most egetrengető dolog lesz az ha alfahím leszek, de a saját világomban igen.S ez a lényeg.De te inkább ne is mondj erre semmit, csak a hozzá nem értés meg a zagyvaság süt a kommenteidből.

Köszi, engem nem kell sajnálni, más dolog is van az életemben, de ez a legfontosabb most.Az önfejlesztésre írtam, tudod borderlineosként nekem muszáj önfejlesztéssel foglalkoznom mert benne maradok a mocsárban és ez tönkre tesz lelkileg.Nem az hogy nem leszek alfahím.Olvass és értelmezz.

Soha nem nyilvánultam meg hímsoviniszta topikokban, az hogy a % egyezik az csak a saját hülyeséged bizonyítja, mintha én lennék egyedül 61%-os az egész gyakorikérdéseken.Ügyes vagy kiskutya, jár a keksz.

Sehol nem mondtam hogy 25 éves vagyok, 29.Megint csak a saját fejedben lévő hülyeséget írod ide.

Nem vagyok nőgyűlölő, csupán nincs elég önbizalmam.Szeretnél még valami k u r v a okosat és szakértőit hozzászólni a témához? :)

2015. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Rendben ezt elismerem, hogy összekevertelek egy hasonló stílusú kollégával. Bocsánat :) Így megfelel? Látom nem érted miről beszélek. És kiforgatod a szavaimat. Én nem mondtam egy szóval sem hogy ne fejleszd önmagad. Ha megfigyeled, egy hsz-emet ezzel is kezdtem, hogy igen van ilyen és ez jó dolog, meg nem is kívánom neked hogy egy önbizalomhiányos ember légy. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy ez hatalmas ugrás amit te elképzeltél magadban, és elképzelhető, hogy pont az ellenkezőjét éred el vele. De mindegy nem vitázom veled, hiába írták le ezt előttem is páran, látom marha elszánt vagy...Hát hajrá, tőlem nyithatsz Alfahímképző Főiskolát is attól még ugyanolyan jól alszom :D
2015. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!