Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én csinálok valamit rosszul?

Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Elég szegény környezetben nöttem fel, gyülöltem a tudatot, hogy nincs.

Most dolgozom, havi 30-100 ezer megmarad. Elkölthetném magamra, de nem érzem szükségét. Kitapasztaltam, mennyire van szükségem, mivel voltam nagyon lent és átlagosan fent is.

Jártam szakadt cipöben, és boldog voltam, mert a cipöm és a boldogságom nincs összefüggésben.

Természetesen már van cipöm. Nincs 200 pólóm és 140 nadrágom, mint a korombelieknek, van 10 és 5, mert ennyit tudok kihasználni. Címkés, megvett majd elfelejtett ruha csak a helyet foglalná,

Úgy érzem, a lelkem szenved, ha túl sok van valamiböl. Pl ha 2 tusfürdöm van egyszerre, az már kibillenti a harmóniámat, igyekszem, hogy mindig csak egy legyen.

A pénz az más, azt elteszem, ha marad, mivel annak nincs lejárati dátuma, és bármire beváltható.

Ugyanez a munkával. Nem pénzért dolgozom, hanem mert szeretek dolgozni, azt csinálom, amit mindigis szerettem volna (pincérkedem).


Mások szerint a szegénység olyan szintü személyiségtorzuláshoz vezethetett, hogy elvesztettem a józan ítélöképességem.


Ui. Széthulló családban nöttem fel, durván bántalmazva, szóval nem a szeretet és az összetartás juttatott erre a nézöpontra


N


2015. máj. 29. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a probléma ?
2015. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez most egy ilyen "megosztom én is az élettörténetem" dolog, vagy van kérdés is?
2015. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért köthetnél magadra,egészséges ételek hús,tojás,zöldségek,edzésre.

mert ha nem edzed rendszeresen a törzsed a pincérkedés pár év alatt leamortizálja a tested.

gerincsérvvel meg nem lesz ám olyan mókás a meló.

2015. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!