Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálok rosszul, hogy...

Mit csinálok rosszul, hogy csak második lehetek?

Figyelt kérdés

a legközelebbi barátnőmmel nagyon jò a viszonyunk,minden nap beszélünk,ha jò dolog történik vele keres és mesél,ha rossz,akkor hozzám fordul először,számìt neki a véleményem,a tanácsom. Sok közös programunk is van és a bizalmas dolgairòl is tudok.

Mégis a legjobb barátnőjének egy másik lányt tart,akit régebb òta ismer. Az elmùlt két évben bár közelebb laknak vele mint velem alig találkoznak (1-2havonta maximum 1-2òrára),ellentétben velem legalább heti 2×.

A rosdzkedvével hozzám fordul,én kìsértrm végig a párkapcsolata nehézségeit és a lakásvásárlásuk minden részletét is velem osztotta meg. Fordìtva én ugyanìgy. A másik barátnőjéről mesél mégis ùgy,hogy milyen fontos az ő életében és a "legleg" stb.

Ha nem mondaná vagy legalábbis engem is ìgy tartana,nem zavarna de ìgy nagyon bànt mert nekem nincs senki akiben jobban bìznék,mint benne.

Mi lehet az oka ennek? Én miért nem érdemlem ezt vajon mit csinálok rosszul? Lehet hogy tùl egyértelmű számára,hogy vagyok,mìg a másik lány hiányzik neki és "távolròl a szebbet látja"? Vagy?


2015. febr. 23. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Az egyik legnagyobb hülyeség, ha valaki kizárólagos akar lenni egy másik ember életében.
2015. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem akarok kizáròlagos lenni,félreértettél.

Én csupán azt nem értem,hogy ha a mindennapjaiban már több,mint 2éve rám számìt,engem hìv és velem szòrakozik,miért a másik ember érdemli a nagyobb szeretetét. Valamit akkor mégis rosszul csinálok.

2015. febr. 23. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy benned van a hiba.

Az emberi érzések sokszor nem logikusak.

2015. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet pont azért mert azt a lányt gyerek kora óta ismeri, és ha keveset is találkoznak (ennek rengeteg oka lehet) attól még megmaradtak legjobb barátnők.


te attól ugyan úgy nagyon jó barátnője vagy

2015. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es ezt nem igazàn értem. Ha ìgy van akkor miért nem találkoznak többet,ha gyalog 10percre laknak egymástòl vagy csak miért nem vele van napi kapcsolatban hanem velem? Márpedig ìgy van,aminek nagyon örülök csak pont emiatt nem értem.
2015. febr. 23. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!