Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy vicc kategória, hogy itt teszem fel a kérdést. Itt legalább nem kapok elfogult válaszokat, ez az oka.

Tehát bárhogy, bárkivel próbálkozok, nem találom a párom. Nem vagyok egy könnyűvérű lány, és ez elvileg szimpatikus a férfiaknak, de ezekszerint mégse. Nem játszom az elérhetetlen kis hercegnőt, meg a jégkirálynőt. Egy nyitott, kommunikatív csaj vagyok, könnyen ismerkedek barátkozok az emberekkel, de ennyi.

Vajon miért van az, hogy míg a körülöttem lévő emberek 99%-a megtalálja a hozzá illő embert, addig én egyedül vagyok és csak várom a csodát? Egyébként nem sürgetem, és nem keresem görcsösen. Nem mondom, hogy lelkileg nagyon megvisel az egyedüllét, de azért jólesne már egy kiegyesúlyozott párkapcsolatban érzelmi biztonságba lenni. A válaszokat előre köszönöm! :)



2015. jan. 2. 20:58
 1/9 anonim válasza:
Regisztrálj elittársra
2015. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján semmit. :D
2015. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossz emberekkel ismerkedsz. Fentieket én is írhatnám, csak férfi szemszögből.
2015. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg nem tudom :) pedig magamban keresem a hibat :) szerintem így életszerű
2015. jan. 2. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg fura hogy nem jottek a kepet kero kommentek. Amug attol hog, korulotted ,,parzanak" attol nekik sincs porfekt balanced kapcsolatuk. De ha nem annyira zavar akkor meg boven varakozhatsz egyszer csak lessz valami jobb es tobb.
2015. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elarulom akkor, hogy azt mondjak dekorativ no vagyok.

Remelem tenyleg lesz tobb es jobb... Egyszercsak :) Koszonom a valaszokat!

2015. jan. 2. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
OFF Dekorativ az en etlapomon atlagosat ad ki feltet nelkul. Meg is mit jelent ez hogy dekorativ? A ferfi akivel leszel orulhet mert javitod az osszkepet vagy hasonlitasz eggyes butorokra es illesz a lakasba? (Mindenfele sertes nelkul kerdezem csupan erdeklodesbol(lusta vagyok ilyen kerdest kiirni)) Nem kepet kerek mert az ugye itt nem annyira ajanlott hanem magyarazatot vagy valami korul irast ha raersz
2015. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezt az "érzelmi biztonság" dolgot nem értem. ha nincs párod nem vagy biztonságban?
2015. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shadee ***** válasza:

A korodat megtudhatjuk? :D vagy lehet beleírtad, de elkerülte így hajnal 5kor a figyelmemet. Nos van pár eshetőség hogy miért. A leírásod alapján nekem azt a benyomást kelted, hogy az átlagnál magasabb intelligenciával rendelkezel, esetleg főiskolai hallgatónak tudlak elképzelni.


1; Külsőre nem vagy szép, vagy épp túl szép vagy ezért nem mernek közeledni hozzád.


2; Az öltözködési stílusod lehet kicsit utcaszéli, esetleg igénytelen. Például szórakozóhelyen ha túl kihívóan öltözködsz, azokat a pasikat fogod vonzani akik könnyűvérű lányokat keresnek, és mivel Te nem vagy az, csak mondjuk szeretsz lengén öltözni, így a próbálkozó otthagy.


3; A kisugárzás és jellem. Akárcsak a nőknek, nekünk férfiaknak is szükségünk van arra hogy fenntartsa a nő az érdeklődésünket, hogy ne lankadjon a figyelmünk, egyszóval ne unjunk rá a dologra. Ha túl félénk vagy nem túl biztató, de a rámenősség is elriaszthat egy normálisabb jelentkezőt.


4; Túl nagyok az elvárásaid.


Mindezeket annak fényében írtam hogy nem láttalak, nem ismerlek, így remélem nem sértődsz meg a megfogalmazáson sem. Azt tudom tanácsolni, én mint idegen az idegennek, hogy feküdj le, hunyd be a szemed, és gondold át kire van szükséged, kit keresel pontosan. legyen konkrét elképzelésed, utána kiszemelhetsz valakit és így tovább...

2015. jan. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!