Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a barátaimat,...

Elvesztettem a barátaimat, nagyon egyedül vagyok. Hogyan tovább? 24/L

Figyelt kérdés
Tényleg senki nem maradt mellettem, nem tudom hol lehet barátkozni, már nem járok suliba, ott minden olyan könnyen ment. Most nem tudom mit kezdjek magammal, de nagyon magányos vagyok.

2015. máj. 3. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esetleg itt is barátkozhatsz.
2015. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Ha dolgozol, akkor a munkahelyen is lehet ismerkedni. Ha ott nem megy akkor kezdje el valami hobbit, járj el táncolni például és ott megismerhetsz egy csomó embert és talán barátokat is találsz.
2015. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen nem lehet, csak idősebb üzletemberek vannak ott. Jóban vagyunk, de nem olyan a viszony. Van hobbim, de ahhoz nem kell elmenni itthonról:) Valami sportban már én is gondolkodtam, de amúgy sportolok csak azt is itthon. És nem nagyon tetszik más. Koncertekre járni szeretek, de ahhoz is kell társaság vagy legalább egy ember.
2015. máj. 3. 20:57
 4/14 3005 ***** válasza:
Próbálkozz neten (nem feltétlen gyik-en), barátkozni is lehet nem csak társat keresni..
2015. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, mióta dolgozom alíg vesz körül olyan ember, akivel "csak úgy" tudnék beszélgetni. Ha gondolod írj nekem
2015. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2015. máj. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is. 23/L
2015. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Elmész bárhova, például táncórák. Fantasztikus, hogy mennyire életképtelen nők vannak, az egész élet a ti seggeteket nyalja, hogy lehet így magányosnak lenni!?
2015. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
En is hasonlo ciboben jarok. Szeretek beszelgetni, csak sajna nincsenek korulotem olyan emberek akikkel igazan lehetne beszelgetni. 25/f
2015. máj. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is szívesen dumálni veled. 29f
2015. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!