Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer normális, máskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer normális, máskor közömbös. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Állítása szerint én fújom fel és képzelődök, túlkombinálok mindent. De szerintem az nem normális, hogy pár napig rendes, keres, ír, érdeklődik (még nagyon is, szinte már be kell számolnom), azt érzem a gesztusaiból hogy kötődik -de nem akarok naiv se lenni. Utána napokig semmi érdeklődést nem mutat felém. Persze én is szoktam keresni, ráírok, érdeklődök, viszont tolakodó se akarok lenni. De ez megy állandóan, mint egy körforgás keres, lelkes, beszélgetünk, tali, visszakapcsol a kedvességből, nem keres, elvan. Persze ő az időre fogja, hogy sokat dolgozik, de nekem vannak tippjeim... a környezetem is azt mondja ne kombináljam túl a dolgokat... pedig úgy érzem jogos a gyanakvás. Ti is gyanakodnátok ilyen helyzetben?


23/L



2014. aug. 20. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A jelenlegi általánosan sikeresnek elfogadott csajozási technika valami olyasmi amit ő is csinál, ez az oka.
2014. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt ilyen,olyan volt mintha lenne egy a hét,meg egy b hét. Elképzelhető,hogy több vasat tart a tűzben. De ez sem biztos..

Minsenesetre engem kicsinált ez a viselkedés.

2014. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy érted tartalékosnak tart? kifejtenéd bővebben kicsit?
2014. aug. 20. 17:41
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es, pontosan ahogy mondod... a hét b hét. Engem már kezd idegesíteni, mert ez kb nyár óta megy így. Előtte több tali meg sok beszélgetés meg törődés volt... most meg...
2014. aug. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!