Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem értik meg, hogy nem...

Miért nem értik meg, hogy nem akarok elmenni a diplomaosztómra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarok rá elmenni, felesleges parádénak tartom az egészet. Nem szeretem az ünnepségeket, születésnapot sem ünnepeltem sose. Ráadásul 30 fokban azokban a talárokban nem épp szerencsés mászkálni. Mit csináljak már, hogy békénhagyjanak a témával?

2015. jún. 10. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Utazz el.
2015. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Jelents beteget.

Menj el a háziorvoshoz, mondd el neki, hogy nem érzed jól magad a tömegben, és írjon ki betegállományba arra a napra.

Ha normális (jó szándékú) az orvos, akkor simán megteszi.

2015. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ne menj el és kész. Vállalj be valami munkát aznapra..bármit ami halaszthatatlan. Anyukám anno azért nem ment el,mert dolgozott.. de ő sem vágyott rá,hogy ott legyen. :)
2015. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem mentem el a szalagavatómra, apám szerint megbánom később, mert ilyen alkalom egyszer van...mai napig nem értem a megbánást...én sem ünneplem szülinapom/névnapom és azt se szeretem ha én vagyok a középpontban...nálunk én gyorsan lerendeztem otthon megmondtam, hogy nem megyek és kész...suliban meg senki nem szólt semmit...csak az OF kérdezte meg, hogy kell e egyáltalán a szalag, persze azt elkértem utólag, csak nem volt kedvem ünnepélyes körülmények között átvenni...


a te döntésed, ne érdekeljen mások mit mondanak, ha te eldöntötted akkor ne menj és ne foglalkozz más véleményével...ha később megbánod akkor azt magad miatt tedd, ne azért mert más kért/nem kért...

2015. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!