Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miét nincs szinte semmi...

Miét nincs szinte semmi tolerancia az emberekben (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják tiszteletben tartani a másik véleményét? Miért nézik ki azt akinek egy kicsit is más az érdeklődési köre mint a többségnek?

2015. jún. 14. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg azokban nincsen tolerancia,akiknek nincsen intelligenciájuk,vagy nem elég fejledt...és ha sok olyan vesz körül egy intelligens embert,akkor ő meg azokat nem fogja tolerálni...ennyi.
2015. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert az evolúció során még maradt az emberekben ragadozó ösztön, önzés, ami miatt nem tudják sokan a másik dolgát elfogadni.
2015. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

csak azzal ilyenek aki hagyja.

akiről 2 mondat után lejön,hogy nem lehet vele ujjat húzni ahhoz normálisan fognak viszonyulni.

és valahol ez rendben is van,mert én is abban hiszek,hogy a tiszteletet a pozíciót ki kell érdemelni,el kell érni,nem jár automatikusan.

kivéve ha az alapvető tiszteletről beszélünk,mert valakinek visszaköszönni is fáj.

2015. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%

#8-as, végre, rád vártam! A kommenteket olvasgatva pont azon töprengtem, mikor jön egy idióta, aki a maga buta liberális módjára értelmezi a toleranciát, pedig a kérdésnek ehhez semmi köze. Nos, megragadnám az alkalmat, hogy felvilágosítsalak, tolerálni nem csak a hulladékokat kell, hanem az embereket is. Így, te, mint derék libsiharczos, tiszteletben kéne tartanod, hogy vannak akik - többnyire nagyon is valós - alapon utálnak másokat. Ezt a fajtádnak el kéne fogadni, de e helyett kézzel-lábbal tapossa a más véleményű embereket.


A kérdésre válaszolva pedig, a mai világot a divat, és a nyugati média uralja, a célja a kollektivizálás, kedves kérdező. Mivel, te elütsz a "normától", és ezt fel is mered vállalni, ezért a környezeted - ahogy belenevelték - ezen gúnyolódik, mert számára ez teljesen abszurd. Kort nem írtál, de felteszem 8.-os, vagy középiskolás lehetsz, ott különösen kényes a dolog, később - ha normális barátaid lesznek - nem fogja zavarni őket, bármi legyen is a hobbid.(bizonyos normákon belül, persze)

2015. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

"Az ember minden ok és cél nélkül ugy gonosz a másikkal ahogy tud."


Márai Sándor

2016. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Mert az ilyenek prűdek,sznobok,konzervatívak,elfojtják a szexualitást.

Ne törődj az ítélkezőkkel!

2016. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem csak a prűdekre gondoltam, szerintem a nem prűdek közül is sokan ítélkeznek.
2016. nov. 4. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!