Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a bajuk Pumped Gaboval az...

Mi a bajuk Pumped Gaboval az embereknek?

Figyelt kérdés

Olvastam itt a kommenteket a videonal stb es elitelik holott nemis ismerik.Miert?Mert kinez valahogy es nem egy 40 kilos kis drogos atlagember vagy eppen 120 kg os .Es akkor irtak a kritikakat ugye hogy lab sehol stb mintha a kommenteloknel fullos labuk es felsotestuk lenne holott csak irigyek mert van aki kepes a testeert tenni is.A tancal meg mi volt a baj hogy ennyien felkaptak?

Mondta o is hogy csak jol akarja erezni magat bulizni csajozni es edzeni mi ezzel a gond az embereknek?



2015. júl. 11. 00:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
64%

# 30

Érted ő mondja hogy ne lustázam mert nem tudom hogy mit csinál de azért ő megmondja hogy én milyen vagyok :D

A válaszaidból árad az irigység csak el kell olvasni őket!Láttál valakiről egy videót ahogy táncol de azért oldalba vágnád... te az a tipikus tag vagy aki bárkibe képes belekötni aki rád se nézett.Nézz már magadba a saját belső EGÓ-dal küzdesz.

Neked még sok tudást kell megszerezni az biztos...

Nézd meg Guy Ritchie "Revolver" című filmjét Jason Statham főszereplésével és tanulj a belsődről egy kicsit!

2015. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Te kezdted haver, egyébként te is most épp mondod meg rólam hogy mi vagyok!
2015. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

# 32

Én csak azt mondom ami a válaszaidból leszűrhető hogy irigykedsz egy olyan ember után akit nem is ismersz csak egy videót láttál róla.

Teljesen más kategória mint amit te mondasz rólam hogy "míg te otthon űlsz a gép előtt, a pattanásos nyomi fejeddel és nézegeted ennek a majomnak a képeit!"

2015. júl. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Azt azért becsülöm benne hogy legalább nem rappel.
2015. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Mert egy ostoba, egoista barom..azzal nincs baj hogy csajozni meg edzeni akar de az hogy a magánéletét is közszemlére teszi az az én véleményem szerint botrányos..az én női szememmel abszolut nem néz ki jól max idétlenül..
2017. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!