Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek most mi van velem?

Szerintetek most mi van velem?

Figyelt kérdés
Úgy 1 hónapja rátaláltunk a hugommal egy német csatornára,aminek a neve Dielochis.Minden lány akit megkérdeztem hogy szerinte helyesek-e,mindenki azt mondta h igen nagyon is!A legfurcsább,hogy mostanába az eggyik emberrel nagyon furcsákat álmodok,pl.:ülök egy sötét szobába,(csak egy olvasó lámpa ég)az illetővel szemben(akit egyépként romannak hívnak),és csak bámulunk egymás szemébe,és már elég régóta ez megy,amikor előre hajol,és elmosolyedik....ekkor felébredtem!Megkérdeztem pár lányt h most mi van és azt mondták csak hülyeséget álmodtam,de még 2-3 alkalommal is álmodtam ilyen hülyeséget,és egyre durvábbat....pl.: tegnap is álmodtam csak akkor már a szemét is becsukta mikor előre hajol.Az összes álom elmesélése után a barátnőim azzal hitegettek,hogy szerelmes vagyok romanba,de azt sem tudom mit mondd mert ő német,én meg angolt tanulok,nem értem most mi van velem,de remélem ti tudtok valami okos választ adni!(bocsi h kicsit hosszú lett)

2015. júl. 17. 18:57
 1/5 anonim válasza:
Azőta is nézed a műsort?
2015. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy vagy sem, az biztos, hogy megmozgatta a fantáziádat. :D
2015. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# igazából ez egy youtube csatorna,bocsánat nem tértem ki rá,de minden nap megnézek min. 10 videót ,ha nem többet,de megfogattam h most 1 hétig nem nézem,és majd meglátjuk mi lesz....

2#hát az biztos! Mát a cetli-vallomást is elénekeltem neki álmomban,és mivel nem értette csak mosolygott

2015. júl. 17. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok Roman
2015. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úristen,naneee! *_*

-_-* Annyira hülye még mindíg nem vagyok! :-D

2015. júl. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!