Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy én...

Mi lehet az oka, hogy én mindig mindent megszívok?

Figyelt kérdés

Minden félresikerül, soha nem alakul semmi úgy, ahogy én szeretném. És általában rosszul járok mindenben.

Mi az oka annak, ha valaki ennyire balszerencsés?


2015. júl. 17. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Belül nincs rendben minden.

Ha a lelked zűrös, a környezeted és a veled történő dolgok is zűrösek lesznek.

Ha belül lenyugszol, kívül is javulni fognak a dolgok...de ez nem egyik napról a másikra működik..

2015. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert pesszimista vagy és bevonzod a rosszat

én mindig mosolygok és örülök minden sz**rnak és a napom is szebb meg jó dolgok történnek velem (régen én is pesszimista voltam de azóta megtanultam örülni hogy van két lábam karom és nem haldoklom meg szeretnek és vannak emberek akiket szerethetek)

2015. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért van ez mert belül nincs minden rendben.

Nem tudod értékelni a jó dolgokat, és már fel se veszed ha véletlen valami jó, mert akkor is csak a rosszra gondolsz. Gondolom önbizalmas sincs...

Amúgy ha a sulira gondolsz, dolgozz keményen és meglesz a gyümölcse.

Ha érzelmi dolgokra, akkor meg tudni kell, hogy mindenki szokott csalódni de fel kell állni és újra megpróbálni.

2015. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért van ez,mert a legtöbb ember köcsög
2015. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez csak azert van, mert meg nem szoktal ra a nyugtatokra. Miutan raszoktal, mindent pozitiv szemlelettel latsz, s a kesobbiekben ezt a joisten is megkoszoni es radmosolyog. Ha megsem, akkor sem lesz gond, mivel raszoktal a nyugtatokra, s eszre sem veszed, hogy rossz a szerencsed idezojelben.
2015. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!