Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan lányoknak/nőknek...

Az olyan lányoknak/nőknek mibajuk akik tökéletes alakkal rendelkeznek és mégis azt írják a facebookos képeik mellé hogy dagik, és mikor odaírom hogy igen ez igaz és hogy x kilót még fogyni kéne akkor én vagyok a bunkó paraszt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 09:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: én szoktam ilyentől félni, sőt, bárki, akinek van valami célja az életben, de ilyet nem fogsz látni a facebookon, mert az ész nem látvány dolga, márpedig a facebookos képek vizuális dolgok.
2015. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, gyerekkoromban facebook mentes világban is voltak ilyen barátnőim.


De jól teszed. És ezt azért mondom, mert az ilyen nők miatt nem vesznek komolyan pl. engem. Régen én is mondtam, hogy kövér vagyok, kaptam üziket, hogy nem is. Majdnem duplája voltam az ideális súlyomnak, és nagyon alacsony vagyok.


Ha azt mondom, csúnya vagyok, nem azt várom, hogy azt mondják, nem is. Szerintem tiszteletlenség nem komolyan venni a másikat. Csak annyit jelent, hogy abban a pillanatban csúnyának érzem magam.

2016. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a facebook miatt van, nekem volt olyan osztálytársam, hogy mindenki belé volt szerelmes,mégis ezzel jött, hogy kövér, pedig nem volt az.
2016. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Direkt csinálják. Ha leírják oda ezt, akkor jön a sok idióta, akik elkezdik győzködni őket, hogy ez mennyire nem igaz, ők szépek és csodálatosak és... Mert titkon midegyik azt reméli, hogy majd akkor cserébe a lány majd "kedves lesz hozzá."
2016. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Tudom kicsit későn írok,de én amennyit láttam eddig belőlük,meg a világból...Van egy osztálytársam aki ezt csinálja,és folyton kapja,hogy ,,nem is" meg,hogy ,,pedig te annyira vékony vagy" stb. És ő csak ezért csinálja...Viszont tényleg van olyan aki nem találja magát szépnek vagy vékonynak(most nem a facebookos lányokról beszélek),mert annyit bántották már őket,hogy az önbizalmuk romokban hever...és ezt tapasztalatból írom mivel nekem is a szüleim folyton mondják,hogy vékony vagyok,meg szép(persze hozzáteszem,hogy facebookra vagy instára sosem írtam ki,és nem is fogom)de egyszerűen nekem ezt nem sikerül elhinnem,mert minden egyes nap szinte minden egyes percében megkapom hogy ronda vagyok,dagadt,hogy sosem fog egy fiú sem szeretni és hogy rohadt csúnya vagyok...fiúktól és lányoktól egyaránt

13/L

2017. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
de ettől még paraszt, aki odaírja, hogy kövér vagy, és ezt úgy mondom, hogy engem is idegesít ez a lájkvadászat
2017. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!