Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért nehezebb...

A férfiaknak miért nehezebb fogyni, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Valami hormon van a dologban? És a férfias nők is azért fogynak nehezebben, mert esetleg magasabb a tesztoszteron szintjük? Komolyan érdekelne.
2013. dec. 10. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem nehezebb, ez a génektől függ, én pl alig tudok hízni 21/f
2013. dec. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
24 éves srác vagyok, akármit csinálok, nem fogyok!
2013. dec. 10. 00:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
pontosan mit csinálsz?
2013. dec. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bicilizz bkv helyett, lépcsőzz lift helyett, gyalogolj egy buszmegálló helyett, menj hétvégente túrázni, stb... ne a gép előtt punnyadj...
2013. dec. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Férfiak fogynak könnyebben, de a nők szoktak inkább fogyókúrázni. Nőknek magasabb testzsírszázalék szükséges, normális. Nem tudom honnan született ez a kérdés? Habár a női logika.... Mit gondolsz ugyanannyi kalória fenntartani egy férfi, mint egy női testet? Nagyobb izomzat, nagyobb anyagcsere. Persze nők koplalnak, nehogy legyen izom, helyette petyhüdtség és alacsony anyagcsere kötelező. (28F)JA, aztán egy férfi mégiscsak jobban használja az eszét :)Hú de le leszek pontozva, de félek.
2013. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ja boccs , fiú vagy.... :D Akkor meg megnyugodhatsz, mert mi fogyunk jobban, csak ne nőkre hallgass. Mondjuk kéne tudni, mennyit szeretnél fogyni. Ha nem kirívó, nem 20kg feletti a plussz, akkor izomra vigyázni, azaz sok fehérje, kevés cukor és szénhidrát és sport. Ha nagyobb a baj, akkor a sportnál óvatosabbnak kell lenni és diéta is kell(ami nem fogyókúra, hanem előre tervezett étrend).
2013. dec. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Otthoni melót végzek, de néha be kell mennem a munkahelyemre. Minden nap sétálok, mindenhova gyalog járok. Salátákat eszek, meg fehérjének sovány húst, tojást. Kb fél éve, de eddig semmi látható eredménye nincs, kg-ban sem.
2013. dec. 10. 01:06
 8/15 Makoscsiga ***** válasza:
85%
Faszik általában erősebbek, izmosabbak, mozgással sokkal több kalóriát tudnak égetni, ezért gyorsabban is fogynak.
2013. dec. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Natgeo-n láttam egy pár részes sorozatot még a nyáron (nem emlékszem már a címére), amiben minden alkalommal más túlsúlyos főszereplőt követtek nyomon a nyár folyamán, fogyás céljából. Kapott mindig egy rabszolgahajcsár edzőt, aki tologatta, egész nyáron b*szogatta, torna, futás, súlyzózás, edzés, és mindezt naponta. nyár végére teljesen megváltoztak a kölykök, óriási változás mehet végbe, ha az ember TÉNYLEG akarja, és CSINÁLJA, nem pedig csak károg, mint te.


Mindenki azt hiszi, két hét alatt le lehet fogyni, meg lehet izmosodni, holott időben kell nekikezdeni. Tudom, hogy az ember ha akar valamit, azt azonnal akarja, de ezt elfojtani tudni is tanulni kell.

2013. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten könnyebben fogynak a férfiak, hiszen több az izmunk, amik kalóriát égetnek, illetve nagyobb az akaraterőnk is.
2013. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!