Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti mit reagálnátok?

Lányok ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy van egy srác akin látod, hogy szimpatikus vagy neki, de ő neked kevésbé. Viszont nagyon kedves és meghív pár italra, vagy egy másik nap moziba, vagy akármi. A lényeg, hogy meghívott titeket pár dologra, és vagy felhív a lakására, vagy valamilyen utalást tesz arra, hogy szexre pályázik. Amikor visszautasítjátok elmondja, hogy igazából minden amit eddig csinált azért volt hogy ágybavigyen, de mivel sajnos semmire nem ment vele ezért szeretné visszakérni azt az összeget amit rátok költött. Erre mit reagálnátok?

Ha kérhetem mindenki nyugodjon meg ez csak elmélet, nem kell hevesen reagálni.


2015. júl. 29. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát egy jó wtf arckifejezés. Aztán egy már bocsájts meg drága, de ez nem így megy. Megmondanám, hogyelég bunko meg valami szarkasztikus nem jött be mert nem nem vett popcornt is vagy valami ilyen nonsense aztán lelépnék és nem beszélnék vele többet. Vagy odaadnám nek a pénz egy részét ha nagyon nem hagy, de egy kiadós fejmosás kíséretében.
2015. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja elnézést azt elfelejtettem megkérdezni, hogy el szoktatok e fogadni dolgokat akkor ha semmit nem akartok az illetőtől. Mert aki ilyet nem csinál annak a kérdés tárgytalan.
2015. júl. 29. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Igyekszem elkerülni, de néha nem tudom/nagyon nagy bunkóság lenne, de általánosságban nem szeretem ha meghívnak. (megint az első)
2015. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kis értékű dolgokról van szó, akkor akad olyan helyzet, hogy elfogadom a meghívást. Ha pl kirándulás, mozi, stb, azt nem szokásom elfogadni.


Egyébként megmondanám neki, hogy felejtse el. Nem kértem, hogy fizessen nekem bármit is, ő döntése volt.

Nem tudom, hogy létezik-e ennyire selejt ember, remélem nem. :D Keressen egy olcsó k.rvát és élje ki magát azon, de ez a "megsértetted az önérzetem, lakolj meg te is" felfogás rettentő gyerekes, szánalmas és nevetséges. :D

2015. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valakivel nem vagyok olyan viszonyban nem hagyom hogy meghívjon bármire is. Ha nem szimpatikus főleg nem. Szóval az eset nem fordulhat elő. Mivel az elméleted szerint mégis, visszaadnám neki a pénzt, de aztán mindenkinek elmondanám mekkora egy zsugori nyomorult. :D
2015. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. júl. 29. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy értékű dologra nem nagynám, hogy meghívjon. A lakására biztosan nem mennék fel. Ha szexre utalgatna, ott hagynám. Ha mondaná, hogy kéri vissza a pénzt, néznék egy nagyot, kapna egy pofont, megmondanám neki, hogy felejtse el és elmennék. (Aztán megmondanám a barátnőimnek, stb., hogy kerüljék el jó messzire.)
2015. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!