Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik még olyan lány aki...

Dávid.55. kérdése:

Létezik még olyan lány aki normális?

Figyelt kérdés
Hol vagytok normális lányok? olyan aki kedves aranyos hüséges...meg szép is mindenhol aztlátom hogy dögös csajok de belülröl meg egy 0 az egész mert flegma és nincs pénzed nem áll szóba veled . jah és az ilyeneknek csak a swag gyerek kell ezt sem értem akit ha meg ilyesztenek el szalad és ott hagya a csaját és erre van igény mi ez a világ? de olyan nem kell senkinek aki megvédené az élete árán is vagy valami ...
2015. júl. 26. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van egy, kettő, de valóban nagyon kevés van belőlük.
2015. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Létezik, persze. Aki olyan, mint akit leírtál, többnyire feltűnőbb jelenség, sokszor rámászik a srácokra, aki rendes, ő meg csendesebb, visszafogottabb, ahogy eddig észrevettem, de voltak kivételek. (Az egyik legjobb barátnőm pl fantasztikus kisugárzású, szép és nagyon rendes - nem barátnői elfogultságból :D -, ehhez méltóan volt is pár barátja, csak ők nem viselkedtek vele rendesen. A mostani barátjával ahogy elénézem, eléggé egymásra találtak viszont, ehhez várnia kellett elég sokat, de most nem lényleg. A türelem rózsát terem. :D)


Nem általánosítani akarok, csak eddig ezt vettem észre.

2015. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem, minden ember hülye. Szerinted?

Talán rossz helyen keresgélsz.

2015. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és a tanácsokat csak el gondolkoztam rajta és fel tettem ezt a kérdést mert az előző barátnőm az orrom elött csalt meg egy 50kg swagal.

csak mert fullos háza van és van autója ... nekem nincs de nem 50 kg vagyok.....stb

2015. júl. 26. 21:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Tehat talalni akarsz egy mindenhol szep, kedves, aranyos, huseges lanyt.

Akkor gondolom tudod, hogy neked meg ehhez merten jokepunek, izmosnak, megertonek,okosnak es humorosnak kell lenned. Mert tudom, hog a szerelem vak, meg minden, de ez akkor is igy fer...

Ha ezek megvannak akkor meg csak varnod kell, egyszer meg fog talalni. :)

2015. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
"NEM TETSZEM A LÁNYOKNAK CSAK BENNÜK LEHET A HIBA OÁ OÁÁ"
2015. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. válaszoló megmondta a tutit. xD
2015. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
léteznek , kevés van belőlük, és foglaltak :)
2015. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem még sosem rib***oztak le és a nagykorúak szerint aranyos a megjelenésem. Sosem voltam még szerelmes és sose csókolóztam. Én ezért nem tartom magam normálisnak. A normális már nem ilyen. 15/L

(Swag eredete: eredetileg egy angol rövidítés aminek a jelentése olyasmi hogy melegek titkos közössége. Egy amerikai csoport neve volt ez amikor még nagyon nem akarták őket elfogadni)

2015. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Magyarban már egyre kevésbé valószinű hogy megfogod találni azt akire a leírtak illenek.. Külföldön talán kevesebb az egoista, xerxes szemű, undok, barátságtalan, elférfiasodott, gátlástalan, befásult, pláza huszár "lány". Aki egy cseppet is külömb mint a media által "szabványozott" érzéketlen nagy átlag, azoknak, hozzád, és hozzánk hasonlóan ez a sorsuk sajnos. De addig se add fel, előbb utòbb felkellnek a "csipkeròzsikák" mély álmukbòl és megtanulják mi az igazi érték egy emberben.
2015. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!