Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az utóbbi majdnem...

Miért van az utóbbi majdnem 10 évben alig egy pár ember az utcákon úgy Magyarországon, mint külföldön is? Létezik, hogy minden ember benn ül a lakásban egész nap, vagy autóval jár mindenhova?

Figyelt kérdés

Persze kivétel Bp belvárosa, de akkor is a legtöbb belvárosi kis utcában sőt nagyobb utcákon is alig járkálnak emberek a járdákon.

Régebben mindig tele voltak a járdák. Én is főúton lakok, de alig megy el 1 db ember 1 órában hétköznap, régebben pedig csoportosan járkáltak munkába, gyerekek is az iskolába. Gyerekeket is legtöbbször autóval visznek suliba, mi még busszal és villamossal jártunk.

Szomorú az, hogy mások utazgatós-nyaralós fotóinak hátterében is alig vannak emberek, akik járkálnak, haladnak valamerre, pl. Spanyolországi nagyobb tereken, Berlinben, Párizsban is, Olaszországban más városaiban, mint Róma. Miért van ez szerintetek?



2015. aug. 1. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én rengeteg embert látok a utcákon. Több európai nagyvárosban éltem már, Budapesten, Dublinban, Madridban, Londonban, Milánóban is, mindenhol hatalmas tömegek vannak. 10 éve nem tudom, mennyi ember volt, csak az utóbbi 6-7 évről tudok nyilatkozni, addig egy kisvárosban éltem, ahol nem is laknak annyian, hogy tömegeket lehessen látni az utcákon.
2015. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, ellenben nem tudom miért fontos. A Föld lakossága elvileg nőtt, 7 milliárdan vagyunk, MO-é meg csökkent, de ez nem látszik. Amúgy, én is rengeteg embert látok. Ha hiányoznak, menj péntek, szombat este be a Nagymező utcába! Ott vannak, nem kevesen… :-D

Egy kis faluban tényleg alig vannak emberek, kihaltak az utcák és előbb-utóbb maga a falu is…

2015. aug. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. A föld lakossága nőtt csupán meseszöveg. Érdekes, hogy vannak országok, amelyek fullon ki vannak ürülve, csak a egyes világérdekeknek nem érdeke, hogy fejlesszék azokat.
2015. aug. 17. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!