Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiper intelligens/zseni lenne...

Hiper intelligens/zseni lenne az illető?

Figyelt kérdés
(Fiktív személy) Fizika, matek érdeklődési terület. Magántantanuló. 18 éves. Külön füzetet vezet saját levezetéseivel, mind fizika és matematika területén. Már képletet tud felmutatni. Kömal tag, ahol az elsők közt van szinte mindig. Matek, fizikából már a gimnázium 2/4-én egyetemi szinten állt teljesen egyedül. Szerintetek egy ilyen személy kiemelkedő intelligenciájú zseni lenne?
2015. aug. 8. 01:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha már szárnya kapok, általában így teszek, de legközelebb a kérdéshez megfelelően válaszolj és ne járasd le saját magadat.
2015. aug. 8. 19:16
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Oké, de most már menj vissza játszani.
2015. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Hát ha ebből szárnyra kaptál, akkor enélkül is lehet egód bőven, mert én sehol nem láttam, hogy bárki zseninek titulált volna.

A szorgalom meg magától értetődő, a kömáltól én pl. nem esek hasra, szóval szárnyalj csak tovább, de a magad szórakoztatása érdekében, és ne fellengzősködj itt, mert ennyi miatt nincs miért :)

Szerintem is menj vissza wowozni. Vagy épp mivel kockulsz.

2015. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 Nem hittem volna azt, hogy erre sor kerül. Szarkazmus volt ember. Nem igaz amit írtam kommentek fejében. De tetszik milyen komolyan vetted és kifejtetted miközben teljesen irreális dolgokat mondtam és 2 mondatomban is próbáltam hangsúlyozni (...)<(hogy szarkazmus) Ha ennyire segg hülye vagy, még a végén felmész a kömalra és írsz a legtöbb ponttal rendelkező személynek. Ne lepődj meg ha nem fogja tudni mindezt. Fiktív személy, mint ahogy mondtam. Egy szimpla kérdés volt. Semmi valós háttere nincsen, mivel én találtam ki és KÍVÁNCSISÁGBÓL rákérdeztem. Nem tudom mi ebben a rossz, hisz feltüntettem, hogy nem valós. A másik meg zsigerből rávágja, hogy én magamat írom burkoltan. Érthetetlen. Végén még én is elhiszem, hogy a mondvacsinált alak én vagyok. Ha meg előfizeted a wow-ot, azt megköszönném. 1 hónapja nincs előfizetve.
2015. aug. 9. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!