Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hoyg bírjátok ki, hogy csak...

Hoyg bírjátok ki, hogy csak azt vegyétek, ami kell?

Figyelt kérdés

Sajnos gyakran beleesek abba a hibába, hogy nem csak azt veszem meg, amire feltétlenül szükségem van, hanem azt is, ami csak úgy megtetszik. Ennek köszönhetően most már 9-10 melltartóm van, és 8 nadrágom.


Ti mindig csak azt veszitek, amire feltétlenül szükség van?


2015. aug. 8. 09:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van egy listám, hogy mik azok a dolgok, amiket szeretnék majd egyszer megvenni. Ha meglátok valamit a boltban csak úgy, először is végiggondolom, tényleg kell-e az nekem, aztán arra gondolok, hogy kell a pénz a listámon szereplő fontos dolgokra.
2015. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Celzatosan megyek vasarolni, tudom hogy mit keresek, azt megveszem, a tobbi dolgot egyaltalan nem nezem, vegeztem, kijovok, viszontlatasra.


Szerintem ez szemelyiseg kerdese, en pl. ruhellek vasarolni, nekem egy teher, utalom a boltokat, a tomeget. Pedig penzem van eleg, azt veszek meg amit akarok.


Van akit meg a vasarlas, a nezelodes szorakoztat.


Nem vagyunk egyformak.

2015. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!