Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elhitetni...

Hogyan tudnám elhitetni magammal azt, hogy jó az, ha magányos vagyok? Milyen előnyei vannak az egyedüllétnek?

Figyelt kérdés
Sosem voltam sikeres a nőknél, és ebbe már szinte belebetegedtem. Egyfolytában ezen görcsölök, és nem akarok depresszióba zuhanni. Elhatároztam, hogy ezentúl másképpen állok mindenhez. Nem akarok kedves lenni, nem akarok futni a nők után, nem akarok ezen görcsölni, csak élni szeretném a saját életemet szabadon. Ha úgy adódna időközben, hogy rám talál a szerelem, akkor természetesen az jó dolog lesz, de én már belefáradtam a folytonos kudarcokba. Az embert felemészti az egész. Felemészt az, hogyha látok másokat kézen fogva, ha látok másokat csókolózni. Egyedül csak attól félek, hogy a hosszan tartó magány kiöli az empátiát belőlem. Van ilyen jelenség, és én nem akarok erre a sorsra jutni.

2015. aug. 9. 11:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A külsőt könynebb változtatni sokkal, mint a belsőt egyrészt, másrészt ha szar a személyiséged, unalams/savanyú vagy, akkor persze, hogy egy nőnek sem kellesz.

Másrészt meg elsőnek mindenki a külsőt nézi, akár belátod, akár nem. Nem véletlen mondják, hogy a külső megfog, a belső megtart. De te mondtad ki, meg kell változnod belsőleg, ehhez totál nagy segítség a fizikai változás. 1-2 új cucc, új frizura, bármi, ami elégedetté tesz és nem az önsajnálat ül ki a képedre, amitőúl írtózik minden létező nő.

2015. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!