Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek én is magabiztos,...

Hogy legyek én is magabiztos, és gátlástalan?

Figyelt kérdés

Az összes lány ismerősöm ilyen, ők olyan szépek, és látni rajtuk, hogy magabiztosak, még ha nem is egy szépségkirálynők oda vannak érte a fiúk. Én meg mindig egy gátlásos, elveszett, önbizalom hiányos 'kislány' voltam. Unom, hogy állandóan én aggódjak minden miatt, miközben körülöttem mindenki élvezi az életet. Az a baj tulajdonképpen, hogy túlságosan érdekel a szüleim, a barátaim, vagy a többi ember véleménye, és sose engedem el magam, rágörcsölök a dolgokra, hogy megfeleljek, erre mindig engem hagynak a szarban. Egész nyáron egyetlen "barátnőm" se hívott sehova miközben ők kibulizták a lelküket, persze ha ki akarják beszélni a gondjukat mindig én vagyok az, aki ott van.

Vagyis volt egy nap, hogy kimentem az egyik barátnőmmel a nyáron. EGY NAP, ittunk egy kicsit. Tényleg nem sokat, tudtunk járni, normálisan beszélni, meg minden. Erre anyám úgy kiakadt mintha nem is tudom mit tettem volna. Ez volt az egyetlen alkalom, hogy hívtak valahova a nyáron, de akkor is leb_sztak, de a legrosszabb, hogy sajnos nagyon is érdekelt.

Én is olyan akarok lenni, akit nem érdekelnek az emberek véleményei, nagyszájú, lázadni egy kicsit, mert így úgy érzem megőrülök. Azt akarom, hogy engem is ismerjenek, népszerűbbnek lenni, kiélni, hogy fiatal vagyok. Hogy érjem el ezt? 16/L



2015. aug. 15. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sehogy. A szemilyiséged alakulni fog. Nem kell nagyon ebbe a "lazadni akarok dologba "belemenni.

Te is leirtad h le kell szarni mas emberek velemenyet. Kezd ugy hondjuk nem erdekel ha valaki ciminek tattka a rujadat vsgy ahogy mesz vagy amit csinalsz barmit. Ilyen misebb dolgokat. En olyan hulye boltam h meg egy BKV buszsofornek se mertem regen visszaszolni h mi van merre megy ez a busz meg mernem allt meg mikor jeleztem.

Azota oregedtem kigyurtam magam azt pofanb*szom ha valami gond van.

A baratnoidre akik olyan buszkek meg ne akarj hasonlotaniert gomdolom bekepzelt pic@*k es azokat a sracok n magyon szeretik.

2015. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja azt még akartam írni, hogy volt amikor tényleg elengedtem magam. Akkor suli volt, sok volt a stressz és úgy szívből leszartam mindent.:D Életembe nem éreztem olyan jól magam. Akkor egy buliban voltunk, mindenkivel eltudtam beszélgetni, nem aggódtam a külsőm miatt, úgy álltam hozzá, hogy "Jól nézek ki, aki szerint nem az kapja be", és jól voltam, úgy tényleg jól. És úgy vettem észre, hogy akkor mások is nyitottabbak voltak felém. Szóval ilyen akarok lenni csak egyfolytában.:D
2015. aug. 15. 22:09
 3/12 A kérdező kommentje:

De már nem bírom, hogy ennyire visszafogott vagyok. Azt akarom, hogy észre vegyék, hogy én is létezem.

Beképzeltek, de jó fejek, és amúgy is fiatalok, rá érnek még a nagy szerelemre, én meg sose terveztem, hogy házasodom, vagy gyereket szülök, vagy valami túl komoly kapcsolatom legyen. Másrészt meg perpillanat rám se néznek a fiúk, és nagyjából kétszer, ha megdicsért valaki. Meg ha tetszett valaki meg se mertem szólalni mellett.

Én is elakarok kezdeni valamit sportolni, az is dobna a magabiztosságon szerintem.:)

2015. aug. 15. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem olyan, hogy olyan akarsz lenni és az leszel,ez életérzés,így kell gondolkodnod,ha a személyiséged nem ilyen akkor esélytelen,na meg anyád is ahogy néztem nagyon visszafog ebben,túl szigorú,az enyém is az de engem nem tud befásítani,te se hagyd.
2015. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De gondolom, ha leszarnám a dolgokat, és lenne önbizalmam, akkor tudnék változtatni rajta, nem?

Eddig pont úgy éreztem, hogy nem vagyok önmagam, teljesen elveszett voltam. Ezért akarok megváltozni, lazábbnak lenni, gátlások nélkül élni, már a gondolattól is jobban vagyok, szóval még lehetek ilyen, és ilyen akarok lenni.:D

2015. aug. 15. 22:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Oké,akkor 1 kérdés,kíváncsi vagyok hogy reagálsz rá.

Egyik haverod egy parkba kerget egy erdei mókust,de nekiszalad egy bokornak és beleesik,mi a reakciód ha ezt végignézed?

2015. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és részegek vagytok és éjjel történik.
2015. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jól kiröhögném.:D
2015. aug. 15. 23:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem tenném a helyedbe,én annyira röhögtem hogy elhánytam magam,ne legyél túl laza mert szétesel a végén :D Én se maradtam egybe :D
2015. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sírok.😂😂

Hát jól van.

2015. aug. 15. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!