Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek én is magabiztos,...

Hogy legyek én is magabiztos, és gátlástalan?

Figyelt kérdés

Az összes lány ismerősöm ilyen, ők olyan szépek, és látni rajtuk, hogy magabiztosak, még ha nem is egy szépségkirálynők oda vannak érte a fiúk. Én meg mindig egy gátlásos, elveszett, önbizalom hiányos 'kislány' voltam. Unom, hogy állandóan én aggódjak minden miatt, miközben körülöttem mindenki élvezi az életet. Az a baj tulajdonképpen, hogy túlságosan érdekel a szüleim, a barátaim, vagy a többi ember véleménye, és sose engedem el magam, rágörcsölök a dolgokra, hogy megfeleljek, erre mindig engem hagynak a szarban. Egész nyáron egyetlen "barátnőm" se hívott sehova miközben ők kibulizták a lelküket, persze ha ki akarják beszélni a gondjukat mindig én vagyok az, aki ott van.

Vagyis volt egy nap, hogy kimentem az egyik barátnőmmel a nyáron. EGY NAP, ittunk egy kicsit. Tényleg nem sokat, tudtunk járni, normálisan beszélni, meg minden. Erre anyám úgy kiakadt mintha nem is tudom mit tettem volna. Ez volt az egyetlen alkalom, hogy hívtak valahova a nyáron, de akkor is leb_sztak, de a legrosszabb, hogy sajnos nagyon is érdekelt.

Én is olyan akarok lenni, akit nem érdekelnek az emberek véleményei, nagyszájú, lázadni egy kicsit, mert így úgy érzem megőrülök. Azt akarom, hogy engem is ismerjenek, népszerűbbnek lenni, kiélni, hogy fiatal vagyok. Hogy érjem el ezt? 16/L



2015. aug. 15. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szóval sok sikert a lazasághoz :D
2015. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Legalább van mire, emlékezni, vannak élményeitek, és ezt akarom én is, nem itthon ülni. Úgy érzem, hogy akkor boldog lennék, és önmagam, ha sokkal többet buliznék, és élvezném az életet mindent leszarva.:D
2015. aug. 15. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!