Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a szófosó emberek?!?!?!

Figyelt kérdés
A szüleim ilyenek, nem tudok elmenni a szemük előtt hogy meg ne szólítanának, semmi érdemlegeset nem mondanak és megkeserítik az életemet! És ha nem a TV előtt ülnek folyamatosan mozog a szájuk, akár 5-10 órát is 1 nap vagy többet.. nagyon kikészít. mit tegyek!!!
2015. aug. 16. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél füldugót, am engem sokkal jobban idegesit ha valaki egész nap megse szólal
2015. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon idegesítenek a szófosó emberek, nem tudom ép ésszel felfogni, hogy hogy lehet, hogy van olyan, aki naponta órákhosszat tud beszélni a nagy semmiről. Sajnos engem is ilyen emberek vesznek körül, de nem tudok velük mit csinálni, ezért inkább oda sem figyelek arra, mikor mit mondanak, megpróbálom teljesen kizárni a fejemből, hogy már megint miről okoskodnak olyan lelkesen, és fel sem tudom fogni, hogy ez nekik miért jó, vagy megéri-e egyáltalán. A legtöbb szófosó embernek általában nincs társasága, vagy nagyon elkeseredett, és olyankor minden jött-ment vadidegen embert elárasztanak a mondandójukkal, amellyel a halálba untatják a másik felet. Szerintem kerüld el az ilyen szófosó embereket, ezt a típust nagyon nehéz elviselni.
2015. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Fúúú, de! Férjemnek van egy ilyen haverja, aki csak mondja, mondja, mondja, mondja, egy rohadt percre nem tudja befogni, mindenhez hozzá kell fűznie valamit, ha valaki valamit rosszul mond, akkor azt neki kell kijavítani, mindig van csak még egy sztorija. Kérdeztük már tőle, hogy "Te bőrlélegzel, hogy nem fulladsz meg a sok pofázástól?", de csak röhögött és folytatta.

Nem tudsz velük mit csinálni, max. nem figyelsz oda, egyik füleden be, másikon ki.

2015. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1: miért idegesít? unatkozol ha csöndben vagy vagy mi?
2015. aug. 16. 21:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Hejj van egy ilyen rokonunk, csak karácsonykor jön el, úgy higyjétek el, hogy még szilveszterkor is cseng a fülem, mert nem elég hogy sokat beszél, de még ordít is mint aki süket
2015. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De marha ideges vagyok, amikor harmadjára felejtem el hogy hol tartottam a gondolkodásban, amikor meghallom, még ha nem is figyelek mit mond.
2015. aug. 16. 21:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell rá figyelni, kivéve akkor, ha valami értelmeset mond.
2015. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem két ilyen osztálytársam is volt, ami már önmagában idegesítő szokás, de ráadásul minden második szavuk hazugság volt. Tenni nem nagyon tudsz ellene, ignorálni kell.
2015. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De nem tudom ignorálni, mert akkor is meghallom, ha nem akarom! :( Őrület, tényleg. Soha nem mond semmi újat.
2015. aug. 16. 21:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Ööö de... egyik exem ilyen volt, képes volt rövid idő alatt rendkívüli mértékben lefárasztani. Nem is bírtam vele sokáig.
2015. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!