Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok eladó miért bunkó?

Sok eladó miért bunkó?

Figyelt kérdés
Egy dolguk lenne egész nap, hogy kedvesek legyenek...
2015. aug. 19. 10:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
8-as szokásos szöveged van ,már kissé unalmas. Egy hétig nem bírnád azt a semmi munkát amit szerinted végez egy eladó. Most gyere a: "bezzeg én tanultam és diplomám van mér nem tanult az eladó is" szöveggel,mert ez következik. Marhagyökérrépa.
2015. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
A 8-asnak nincs szüksége munkára, mert a szülei milliomosok, de azért van 3 diplomája, meg 5 felsőfokú nyelvvizsgája, az IQ-ja több, mint 150 és a kukaca 20 cm fölött van. Mint az itteni troll megmondóemberek mindegyikének :)
2015. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
6%
#12, #13: mondtam, a piac beárazza a munka(kör) értékét. Lehet engem fikázni, de annak, hogy annyit keresnek oka van. Bár ezt a nulla értelmi szintetekkel úgy sem fogjátok fel soha, hiába tépem a szám, szóval itt hagyjuk abba.
2015. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Aha,piac. Aztán detto ugyanaz a cég pár km-el arrébb már 3x-5x annyit fizet, az áru ami a boltban van az meg olcsóbb vagy ugyanannyi..ja igen egy határ is van köztük. Tényleg hagyjuk.
2015. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14: te írogatsz olyanról, amiről fogalmad sincs (pl. értelmi színvonal). Ha tényleges tapasztalatod van ebben a munkakörben, akkor elfogadom a kritikádat, de ha nem, akkor hiteltelen amit írsz, és csak egy egyszerű troll vagy.
2015. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19%
Egy eladó a munkájával teremt-e bármiféle értéket? Ja hogy nem... Akkor mégis miért kellene neki sok pénzt fizetni? Azt hiszem ezt túltárgyaltuk...
2015. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hát pedig tényleg a piac árazza be a különböző munkák értékét (már ahol nem avatkozik be az állam, természetesen). Felesleges összeesküvéseket belelátni pofonegyszerű folyamatokba.


Eladói állásra bármikor jelentkezik ezer ember, és olyan ezer, akiknek nincs esélyük jobb munkára, ami leszorítja ezeknek a pozícióknak a bérét, mivel az alkalmazottak bármikor lecserélhetők, alkupozíciójuk nulla.


Senior Java-programozónak jelentkezik három ember, mégpedig három olyan, aki bármikor talál magának munkát máshol. Ezek az emberek komoly alkupozícióban vannak a bértárgyalás során, ami felhajtja ezeknek a munkáknak a bérét. Ennyi.

2015. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

8-as vagyok:

Lemaradtam valamiről? Mert nem szokásom sűrűn ide írni, diplomám sincs, és nem érdekel az értelmiségi, és egyéb téma.

2015. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
57%

Pont az ilyen beképzelt senkiháziak miatt mint akik nagyarccal bizonygatják hogy az eladói vagy egyéb kétkezi munka semmit nem ér ,ezek miatt is bunkók az eladók.És meg is értem őket,mert ilyenekkel van konfliktus nap mint nap,akik azt hiszik hogy ha betérnek egy boltba egyből vettek maguknak a parizer mellé 3 rabszolgát is.


Értéket teremt ,igen.Értéknek rengeteg fogalma van ,egy program is érték ,de egy segítség is az,vagy egy elvégzett munka, amit nem nekem kell csinálni az is érték. Azzal hogy kiszolgálja a hájas seggét annak aki bejön a boltba,ezzel ő fontos munkát végez. Ha senki sem dolgozna mindenki csak ülne a meleg irodában szépen összeomlana minden,iroda sem lenne és meleg sem,hiába verné a billentyűt a programozó,mert billentyűje se lenne..Nem lebecsülni kell a dolgozókat mint idehaza teszik hanem meg kellene fizetni ,hogy jól éljen,ami más országokban alap dolog. Luxusban meg éljen a sok diplomás ,az nem érdekel. De a normál dolgozónak se legyenek napi gondjai és akkor az egész társadalom egészséges.


Amúgy akik legtöbbet keresnek, azok pont nem értéket teremtenek a világban ,hanem pont pusztulásba viszik és mások munkáján és szenvedésén élősködnek.

2015. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

"meg kellene fizetni "


Semmi végzettséggel a világ legegyszerűbb dolgát kéne elvégezniük, sokszor ezt is képtelenek, ezek után milyen jogon akarnak több pénzt?

2015. aug. 19. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!