Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok eladó miért bunkó?

Sok eladó miért bunkó?

Figyelt kérdés
Egy dolguk lenne egész nap, hogy kedvesek legyenek...
2015. aug. 19. 10:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%
Sőt fizessenek is érte hogy dolgozhatnak,mocsok rabszolgák örüljenek hogy enni kapnak a semmi munkájukért,korbácsot nekik azt érdemlik ha nem mosolyognak hozzá,le kellene köpnöm őket csak nem merem még visszaadná és elkapnék valami pestist. Adnék én a gazdáik helyébe bunkóskodást! Nekem kérem fontos munkám van,papírom is van róla, én kérem tanultam,van szép öltönyöm is, én Valaki vagyok, pótolhatatlan ember vagyok a Piac is megmondta.
2015. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
55%
Néhány nagyívű karriert befutott eladót sikerült itt alaposan megsértenünk, űgy látom...
2015. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Akkor ez legyen a legnagyobb örömöd az életben.
2015. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Angliában akárhová mentem, taxis, eladó, bárki, akinek én fizettem valamiért, kedves és türelmes volt.
2017. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Velem is sokszor megesik. Ilyenkor google maps-en rákeresek az üzletre, s ott hozzáadom a véleményemet. Ha olyan a helyzet, még mobillal videóra is veszem.


Nem kell ide titkos vásárlói panaszkönyv, s indigósan beírni s a másolattal haza menni, felügyeletnél bejelenteni.

2020. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én vendéglátásban dolgozom úgy, hogy sosem akarta ezt csinálni, de sosem bunkózom a vendéggel ezért.
2021. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!