Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 éves nőként saját vállalkoz...

24 éves nőként saját vállalkozást csinálni nem korai?

Figyelt kérdés

Úgy neveltek kiskoromba hogy keresek egy munkát és legyek alkalmazott egy biztos fizetéssel.

Külföldön éltem az utóbbi években és ott rájöttem(baráti társaságom miatt is) hogy teljesen más ha valaki önálló vállalkozó, mint ha alkalmazott.

Szeretnék csinálni egy vállalkozást, de kicsit fiatalnak érzem magam. Félek hogy nem fognak komolyan venni mert nő vagyok és fiatal.



2015. aug. 20. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt nem erről van szó, hogy fiatal vagy és nő. Mégis ki ne venne komolyan? Kell egy jó ötlet és belevágni. Apa is vállalkozó, azt azért megjegyezném, hogy ha lehet akkor mindenképp külföldön történjen meg ez a vállalkozás és ne Magyarországon. Ott segítenek, ellenben itthon ellehetetlenítenek. Ezt apa példájából tudom. Szóval sok sikert.
2015. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb baratom 21 evesen alapitott ceget, a masik baratom ugyszinten. Nyilva ez fugg attol, hogy milyent eruleten akarsz elhelyezkedni. De szerintem nem korai. Csak legyel magabiztos es ne essen meg a szived a klienseken.
2015. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van gyakorlatod az adott szakmával kapcsolatban? Kitanultál mindent ami kell ahhoz, hogy eltudj hátszél nélkül indulni?

A kérdésem nem iskolákra vonatkozott, hanem gyakorlatra.

2015. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rendelkezel megfelelő képesítéssel és gyakorlattal a vállalkozáshoz, elég magabiztos vagy, nem rettentenek el az ismeretlen helyzetek, van anyagi alapod és hiszel önmagadban, h képes vagy rá, akkor vágj bele! Én 23 vagyok, de már 2 éve én is egy saját vállalkozáson töröm a fejem, de még kell hozzá tanulnom.
2015. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!