Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Össze lehet keverni a korai...

Össze lehet keverni a korai magzatmozgást pl. a saját szívdobogásommal?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Azzal nem, de bélmozgással simán. majd ha megszülsz még évekig érezhetsz mazgatmózgást ezek a bélmozgások lesznek.
2012. febr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én meg simán össze tudtam vele keverni a 16-17. hét körül, a hasi aorta lüktetésével szerintem összetéveszthető néha.


29 hetes kismama

2012. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom megállapítani hogy mit is érzek igazán. Tényleg olyan mint mikor a pulzusomat érzem lüktetni, csak szakaszosan érzem. Első baba és még csak 16 hetes vagyok, állítólag még korai, de ezek szerint lehet hogy Ő bökdös?
2012. febr. 29. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, én is az első babámat várom és már egészen korán éreztem össze nem téveszthetően. Sőt kb. a 17 hét végétől érzem már folyamatosan minden nap egyre erősebben. Azt mondták elég korán érzem, nem tudom ez mitől függ. :)

Boldog babavárást!:)

19 hetes kismama

2012. febr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A magzatmozgás nem olyan mint a szívdobogás. Én 16 hetesen éreztem először, de nem is tudtam. Csak a kolléganőmnek meséltem, hogy fura érzésem van, egészen lent a hasam alján, kis furcsa buborékolást. Akkor már éreztem párszor, mindig ugyanott. Ő kérdezte, hogy arra nem gondoltam, hogy a baba? :-) Utána már figyeltem és mivel ugyanazt éreztem, egyre erősebben, egyértelmű lett, hogy a pocaklakó jelzett! :-D Kicsi, apró kezeléseket "kérdés", mintha kis pillangók verdesnének a szárnyukkal, vagy mintha apró kis buborékok szállodának fel. És mindenképpen a hasad alsó részén, a szeméremcsontod közelében lesz!
2012. febr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na a telóm jól àtírta a szavakat...

Szóval: Apró, kis rebegéseket "keress", mintha pillangók verdesnének a szárnyukkal, vagy apró buborékok szállnának fel. :-)

2012. febr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a hasam alján érzek furcsaságokat most folyamatosan, kezdődött ezzel a pulzus szerű valamivel, aztán vagy 5 perce pici csikizés szerű valami ugyanott
2012. febr. 29. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Az lesz a csikizés. És a kis buborékok, meg a pillangó:). Én 15+6 naposan éreztem először. Jobb oldalon alul.
2012. márc. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!