Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül tényleg senki...

Rajtam kívül tényleg senki nem gondolja, hogy be kéne járni az óráira?

Figyelt kérdés
Most leszek mesterszakos, igyekszem úgy összerakni az órarendem, hogy legyen szabadnapom, amikor tudok majd dolgozni. BTK-s vagyok, nem tudom, van-e levelező abból, ahová járni fogok, de nem is akarom úgy csinálni. A szüleim egyelőre tudnak támogatni anyagilag. Én szívesen keresek munkát, de csak ha megoldható, hogy az órarendem ne minden napon legyen tele. Egyelőre úgy tűnik, ez nem így lesz. Mindenki azzal jön, hogy "de hát az egyetemre nem kell bejárni". Elég lekezelően mondják és mondták mindig. Ez mindig is irritált kicsit, mert egyrészt tapasztalatból tudom, hogy mások jegyzetei legtöbb esetben rövidebbek, hiányosabbak, mint az enyémek, közben mobiloznak, lefirkantanak valamit. Én szeretek bejárni minden órámra, általában 5-ösöket szerzek a vizsgáimra, esetleg egy-két rosszabb jeggyel. Nagyon idegesít már az a lekezelő stílus, ahogy közlik, hogy "de az egyetemen nem kell órára járni". Úgy mondják, mintha én még sose lettem volna egyetemen. De hát istenem, én be akarok járni. Komolyan én gondolom rosszul?
2015. aug. 23. 19:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm a válaszokat. Igazából azért zavar a dolog, mert dolgozni valóban nem volna rossz, de bejárni is szeretnék. Izgulós típus vagyok, így vagyok nyugodtabb a vizsgák előtt.
2015. aug. 23. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!