Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a kockákról?

Gergő19990712 kérdése:

Mit gondoltok a kockákról?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategóriába tettem-e,de mindegy is.Szóval ti mit gondoltok azokrol a 10-17 éves fiatalokrol akik egész nap számitogép előtt ülnek?Emiatt ugye elhanyagolják a tanulást,nem ismerik meg a természetet.Ha kimennek az erdöbe akkor egy mókustól megijednek.Elhanyagolják a külsejüket is.Jó,nem mintha én nem szeretnék gépen játszani főleg ha megtudom venni az X360-at,mer ugye nekem nem anyuci,apuci veszi.Nem azért mert sajnálják tölem,de igazuk van.Ha kell dolgozzak meg érte.Meg is fogok ha sikerül majd.Énisszoktam naponta kb 1 órát játszani,de ha kezdödik az iskola föleg programozásra használom majd.Sajnos igy van ez a telefonokkal is,de ezt már mégegyszer nem irom le.A fö téma a kockák.És kedves Gamer-ek.Netessék meharagudni ezért.

#kockákról
2015. aug. 23. 19:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát asszem hogy nekem igen kevés szabad idöm lesz.Suli,diákmunka,tanulás igaz ez csak 1 hónapig.
2015. aug. 23. 21:42
 12/15 anonim ***** válasza:

Ba*fa*zok. Én is az voltam. Mondjuk akkor élveztem, de a szociális életemre nyilván rossz hatással volt.

Naponta bőven 10 óra felett játszottam, 2-3 év alatt belepakoltam 1 évnyi játékidőt a wow accountomba :)


Mára már kinőttem szerencsére, vannak hobbijaim, barátok/haverok, eljárok ide-oda, most kezdek egy kemény szakon, motiváltabb vagyok tanulás terén mint valaha :D

2015. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
lécci nem bántsuk a másikat csak azért mert éppen ilyen érdeklődése van!:( én is sokat játszok, de közben sokat tanulok is, nagyon erős gimibe mentem, így évközben nincs is időm játékra, csak amikor szünet van. szeretem a természetet is. a külsőmet nem hanyagolom el, nem is tudom elmondani mennyire figyelek rá, csak sajnos bőrproblémákkal küzdök, ami nem azért van mert nem vigyáznék.:/ egészségesen eszek, és habár nem szeretek sportolni, otthon szívesen csinálgatok gyakorlatokat, és diétával tartom magam formában. lécci ne ítéljetek, csak mert van néhány olyan példa, akik arra késztetnek hogy mást gondoljatok
2015. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó akkor te nem vagy kocka, csak szeretsz játszani.

Én pl. a tanulás elé helyeztem a játékot és a barátokat is elkezdtem hanyagolni, pedig előtte többet voltam máshol mint otthon kb.

2015. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolso elötti,te nem vagy kocka :-) és nyugi,nekem sulyos Acne-m volt aminek s nyomai még mostis megvannak halványan és nem azért mert elhanyagoltam magam.A kockákat sem béntom,de szerintem nem helyes napi 15 órákat a gép elött lenni.
2015. aug. 25. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!