Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt tíz év alatt a...

Mi történt tíz év alatt a fiatalsággal?

Figyelt kérdés

Sokszor teszem fel magamnak a kérdést, de képtelen vagyok megválaszolni. Emlékszem a gyermekkoromra (6-12). "Bandázások", volt egy haveri kör, azokkal szórakoztunk. Nem ritka látvány a fülbevalós (fiú), mély kivágású trikóban (okos)telefonozó 10 éves. Instagramra is felnézek néha. Az a mentalitás ragadt rájuk, hogy "ha nincs kép róla, meg se történt". Az érzést megosztani akarják, nem megélni.


Mi történt e tíz-tizenöt év alatt a fiatalsággal?



2015. aug. 25. 10:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10 Mindez szép és jó, de én úgy látom, hogy rengeteg a lelkileg üres fiatal. Nem vaktában írom, üzemeltetek egy tanácsadó oldalat.

Megapixel vadászat megy mindenhol.


Valljuk be hogy a világ rengeteg módon butítja a népet, nem feltétlen jobb az új. Arról nem beszélve, hogy egyenesen a vesztünkbe rohanunk.

2015. aug. 26. 11:25
 12/12 anonim ***** válasza:

Előtte lévő vagyok.

De figyelj, nem voltak a 19. században lelkileg üresek azok az emberek, akik mással se foglalkoztak, csak hogy az özvegy nő mikor megy újra férjhez, hogy na, mi lesz Pirivel most hogy a családja elszegényedett? Most miért rosszabb azt hinni magadról, hogy akkor vagy menő, ha telefonod van, mint ha azzal menőznél, hogy apád egy gróf. Ugyanúgy segge alá van téve mindneféle, csak neki még a lovaskocsi és a nem a Porsche.

2015. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!