Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az "előny", ha nehezen leszek...

Az "előny", ha nehezen leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Igazából még sosem voltam, hiába volt már barátnőm, nem tudtam szerelmes lenni. De nem is olyan volt a lány, mint amit mutatott az elején, szóval vége is lett 1 hónap után. Sok lánnyal próbálkoztunk, de szerintem túl nagyok az igényeim magamhoz képest külsőleg, belsőleg egyaránt.

Néha úgy gondolom, hogy ez hátrány, de van, hogy előnyként tekintek rá. Sok ismerősöm 1-2 havonta váltja a barátnőjét és vallja magát szerelmesnek. Van, hogy picit irigykedve nézek rá, hogy ilyen könnyen szerelmes lesz bárkibe, de belül legalább tudom, hogy így nem fogok összeállni mindenkivel, csak aki iránt biztosan érzek valamit. Ez jó, vagy rossz?


2015. aug. 26. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból. A szerelem kb. csak egy fellángolás, azért van hamar vége. Na meg nem tudnak olyan könnyen hülyére venni. Sajnos sok olyan ember van, nemtől függetlenül, aki hülyére veszi a "párját", mert meg van őrülve érte.
2015. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!