Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van ennyi...

Szerintetek miért van ennyi homofób a Földön?

Figyelt kérdés

Miért ítéli el a sok konzervatív, homofób a melegeket? Mert nem nyitottak a változtatásokra? Undorítónak tartják? Akkor miért nem látok Sehol, például nekrofil ellenes plakátokat? (már bocsánat, ha valaki az lenne)Ez nekik természetes? Persze, egy ideig a csapból is a homoszexualitás folyt, így ez vált felkapott témává, de miért baj ha valaki más? Én nem vagyok meleg (habár sokszor megkapom a hosszú hajam miatt de én úgy gondolom hogy a homofóbok nem hajlandóak elfogadni hogy a világ halad, és ők elbujnak a saját maguk által teremtett kis burkukban. Nektek mi a véleményetek?

Ui.: A szövegben a homofób a homoszexualitást ellenző személyekre szól, nem pedig azokra akik félnék a melegektől.



2015. aug. 29. 22:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
16%
Azért, mert természetellenes dolog. Nem azt mondom, hogy utálni kell őket, de nehogy már ez legyen a normális, meg a követendő példa. Nem tudom minek kell vonulgatni gyerekek szeme láttára, akik majd azt hiszik, hogy ez milyen jó.
2015. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Jöttek elég érdekes válaszok. Igazából ilyesmikre vártam. Van 1-2 ember aki nem ítéli el, a többiek, viszont -ahogy elöttem is mondták-: Ösztönösen fordulnak el hányni. Valóban igaza volt annak aki a homofóbokhoz hasonlított engem.. Vagyis.. Egy kis igazság volt benne. Csupán az nem stimmel, hogy én nem ítélem el őket. Tegye mindenki amit jónak lát. Megérteni viszont képtelen vagyok őket. Miben más egy meleg, egy heterotol? Más a nemi beállítottsaguk. Igen.. Másvalami?
2015. aug. 29. 23:31
 13/33 A kérdező kommentje:
A prideot és az egyéb ilyen felvonulásokat én sem igazán tartom a legjobb ötletnek. De szerintem ez a "gyerek eltanulja a b*zisagot" dolog is értelmetlen. Ezt nem lehet tanulni. Valaki annak születik es kész. Valamint azt az előbb kihagytam, hogy a nekrofilia tenyleg túlzás volt szerintem.. De a lényeg szerintem ugyanaz.
2015. aug. 29. 23:34
 14/33 anonim ***** válasza:
41%
A különbség az, hogy az egyik természetes, a másik meg természetellenes,az egyik a fajfenntartásunk egyetlen módja,a másik meg a pusztulásunk módja!Elég szélsőségesen írtam de csak ennyi különbség van!
2015. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, bár lehet tévedek, hogy aki elmegy ezekre a felvonulásokra, igazából vagy nem melegek, hanem olyan heterok akik ezzel akarják lejáratni őket, vagy pedig feltűnési viszketekségben szenvedő melegek, akik tudják hogy utálni fogják őket, de legalább foglalkoznak velük. Conchita Wurst se azért hagyta meg a szakállát, mert ő így szépnek látja magát. Kellett neki a feltűnés, valamint a győzelem. (mondjuk ez már nem mai hír)ismétlem: Ezeket csak gondolom.
2015. aug. 29. 23:42
 16/33 anonim ***** válasza:
6%
13. Annak születik?Ismertem egy embert aki 43 évesen jött rá hogy meleg,1 házasság és 2 gyerek után,azóta csak férfiakat kúr.
2015. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Több mint 7 milliárd ember él a Földön. Sokan szenvednek, éheznek a világ minden táján. Kezdünk kifogyni mindenféle anyagokból, de "szaporodjunk még, mert elférünk"? Ott van a hely a sarkokon, sivatagokban, Óceánokban, etc.. De ki akar odaköltözni? Ha igy haladunk muszáj lesz. (ez természetesen nem 1-2 év, ha valaki nem sejtené..)
2015. aug. 29. 23:46
 18/33 anonim ***** válasza:
43%

17. Gondoltam, hogy a túlnépesedést fogod példának hozni.

De akkor feltennék egy kérdést,melyik lenne a jobb,ha mindenki heteró lenne vagy ha mindenki meleg?


De elég nevetséges példát hoztál, azért fogadjuk el a melegeket mert túlnépesedés van a világon, és a buzulással szorítsuk akkor vissza?

2015. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nincs köze a konzervatívságnak a meleg ellenességhez. Azt a mondatot sem értem, hogy

,a homofóbok nem hajlandóak elfogadni hogy a világ halad' Tehát a melegek jelentenék a haladást?

A legtöbb olyan ember, aki nem szimpatizál a melegekkel, nem ad hangot a véleményének, csak amikor már tele lesz a töke azzal, hogy a csapból is az folyik, hogy szeressük a melegeket, fogadjuk el őket. Ha nem lenne ez a felhajtás, szerintem nagyon sokan egyáltalán nem foglalkoznának a témával.

2015. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
2015. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!