Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van ennyi...

Szerintetek miért van ennyi homofób a Földön?

Figyelt kérdés

Miért ítéli el a sok konzervatív, homofób a melegeket? Mert nem nyitottak a változtatásokra? Undorítónak tartják? Akkor miért nem látok Sehol, például nekrofil ellenes plakátokat? (már bocsánat, ha valaki az lenne)Ez nekik természetes? Persze, egy ideig a csapból is a homoszexualitás folyt, így ez vált felkapott témává, de miért baj ha valaki más? Én nem vagyok meleg (habár sokszor megkapom a hosszú hajam miatt de én úgy gondolom hogy a homofóbok nem hajlandóak elfogadni hogy a világ halad, és ők elbujnak a saját maguk által teremtett kis burkukban. Nektek mi a véleményetek?

Ui.: A szövegben a homofób a homoszexualitást ellenző személyekre szól, nem pedig azokra akik félnék a melegektől.



2015. aug. 29. 22:57
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
100%

Először is: attol a jopar kommentelotol kerdeznem aki szerint termeszetellenes mert nem a faj fenntartasat szolgalja: Volt mar rajtad óvszer? Vagy bármilyen más módon védekeztetek a partnereddel? Fujj undorito nem is ember az ilyen hiszen csak akkor lehet szexelni ha gyerek is fogan. Ugye?

2. Megertem ha valaki nem ert egyet a felvonulasokon tanusitott megjelenessel/viselkedessel/magaval a felvonulassal. De ne huzza mar bele konyorgom az osszes homoszexualis embert ebbe a skatulyaba. Nem egy kulon faj basszus. Baromira nem er kevesebbet mint te. Es bizony igen is hogy fel tudnak nevelni meleg emberek kivalo gyerekeket. Es apuka meg anyuka is olyat hogy minek.

2015. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Utolsó: az, hogy valaki nemzőképes és fent tudja tartani a jövő generáció számára a családi vérvonalt nem vonja maga után, hogy minden szex alkalmával gyereket kellene csinálni. a homoszexuálisak pedig akár, hogy próbálkoznak nem fog össze jönni. ha melegek nevelnek gyereket: hahaha. majd , amikor megy az iskolába és a szülői értekezletre Béla és Péter megy nem pedig Klári és Józsi , na akkor lesz szóbeszéd...;)
2015. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Igen, szóbeszéd az biztos lenne. Ahogy a hetero párokat is ki szokták beszélni. Ok mindig van hogy miért nézzék le a másikat, és keserítsék meg a gyerek életét.
2015. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!