Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek anyámmal, aki nem...

Mit tegyek anyámmal, aki nem bírja elviselni a könyveket?

Figyelt kérdés
Sokat tanulok, sokat kell olvasnom, de anyám nem érti, hogy miért nem könyvtározok, miért vásárolok antikváriumokból, vagy boltokból, ha büdösek a könyvek (amúgy többnyire nem büdösek, már csak bebeszéli), én pedig imádom, egyenesen könyvmoly vagyok, ami a szakirodalmat illeti, orvostudomány, bölcsészet, stbstb. Olyan szinten van anyám, hogy minden baja van, ha belép a szobámba, mert hogy úristen, mennyi könyv...el kell tüntetni ezeket, és kiakad. Gondoltam már arra is, hogy ez egy védekezési mechanizmus nála, mert műveletlen. De hogyan magyarázzam el neki?

2015. szept. 1. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó megoldás lehet egy ebook olvasó. Ő nem látja a könyveket, neked meg lesz többezer könyved ingyen
2015. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináltass valahova plusz könyvespolcot.
2015. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az e-book olvasó sincs ingyen és a rá tölthető könyvek sem. :D

Zárd be a szobád, vagy készíttess egy olyan polcot, szekrényt, amit bezárhatsz, így nem látja a könyveket.

2015. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van polcom, mondjuk nem szeretném a szobámban dugdosni a könyveimet.
2015. szept. 1. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj vele semmit, ez már így marad.
2015. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nevetségesnek tartom, hogy a könyvek miatt van kiakadva,inkább örülne, hogy a gyereke nem egy analfabéta tuskó...
2015. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!