Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet drasztikusan,...

Meg lehet drasztikusan, akarattal változtatni a saját személyiségünket? Ha igen, hogyan? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Régebben életvidám voltam, mosolygós, bármilyen kudarcon könnyen túllendültem, és normális, kulturált véleményem volt mindenről.

Ma azonban olyan vagyok, hogy sose tudok örülni semminek, legyen az bármekkora siker, a legkisebb hiba után pedig marcangolom önmagam,nagyon nehezen tudok bízni bárkiben is, és nagyon szélsőséges nézeteket kezdtem vallani. Amióta minderre pedig rájöttem, azóta utálom magamat, viszont akaratlanul is, de mégis ilyen vagyok mindig. Meg tudnék valahogy változni, lehetséges ez? Vagy örök időkre ilyen szörnyeteg személyiségű maradok? (Olyan, aki pl. Hitler intézkedéseit helyesnek vallja) Nem akarok ilyen lenni!! :(


19/F



2015. szept. 2. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Önsegítő könyvekkel és csoportokkal.
2015. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!