Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az addig oké, hogy nem vagyok...

Az addig oké, hogy nem vagyok hiperbombanő, de ezt kell kapnom? Ha lefogynék, ez változna vagy a világ ilyen, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, sminkelek, de most híztam. Igaz, egyenletesen, és gömböcke így se vagyok (elnézést a ducibbaktól, nem akarom őket bántani, de valahogy ki kell fejeznem írásban :) )


A gondom, hogy az ellenkező nem nem udvarias velem. Bevásárlás közben egy embernyi hely van mondjuk valahol, erre bevág elém. ( Tegnap akkor közöltem is vele előzékenyen, kedvesen, hogy parancsoooooolj!!! :) )

Ma meg benzinkúton egyszerre végeztünk, de ahelyett, hogy előre enged, gyorsabban szedve lépteit elém vágott és előre ment fizetni.


A buszra felsietők már nem is érdekelnek.


2015. szept. 5. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ennek semmi köze a testalkatodhoz. Egyszerűen csak rengeteg a bunkó ember. Én biztos előreengednélek ;)
2015. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mantis religiosa ***** válasza:
58%
Egyenjogúságra, meg egyenlő elbírálásra vágytok ti kis kékharisnyák, hát akkor egyétek is meg amit főztetek!
2015. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az udvariassághoz hogy jön most ez ide?? :)

Múltkor nagyon meglepődtem, mikor egy srác válaszolt nekem viccesen vissza, mert valami kis hajléktalan magyarázott a bevásárló kocsikról. Ilyet el se várna senki, hogy beszél hozzá valaki. Csak az illem.


1. köszi :)

2015. szept. 5. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit, bár azt nem ígértem, hogy teljesen tiszták lennének a szándékaim :)
2015. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az már mellékes. :D


De nem tudom, mi ez tényleg. Türelmetlenség? Én még segítek, pl. múltkor nem volt kosár, elmentem érte pénztárhoz, láttam, jön egy várandós anyuka a kisfiával, és neki is. Ezt se várom el, más se...De már kezdem magam nagyon rosszul érezni ilyen férfiak miatt...

2015. szept. 5. 15:30
 6/10 Miike ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Sok bunkóval futottál össze. Én speciel odafigyelek embertársaimra, ha nő, ha férfi. Nálam kizárható tényező, hogy így viselkedjek valakivel. A nőkkel meg pláne udvarias vagyok.
2015. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jobb érzés lenne csak ilyenbe futni, mint ti.


De legalább találtam még egy pontot, ami kizáró ok, hogy valakivel összejöjjek. Mármint, ha látom, hogy milyen másokkal és ilyen.

2015. szept. 5. 20:17
 8/10 Miike ***** válasza:
Nah, az nagyszerű. Jól jöhet még ez a felfedezés. :)
2015. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akárhogy nézel ki, akármit csinálsz, bunkó emberek lesznek. Az alakodnak semmi köze ehhez! :)


Az viszont kicsit előítéletes, hogy az ellenkező nemről jelented ezt csak ki. Nők között is ugyanúgy vannak bunkók, mint a férfiak között.


És néha szegény férfiak, nem igazán tudják, hogy most mi legyen... Láttam már olyat, hogy egy nő nekiállt kiabálni az utcán egy hapsival, hogy miért nyitotta ki előtte az ajtót és miért nem kezeli egyenlőként... :D Elég érdekes helyzet volt.


És ha az egyenlőséget vesszük, akkor valóban nem árt eldönteni, hogy egyenlően kezeli e egymást a két nem, vagy az egyiknek előjoga van.


Én nagyjából mindenkivel udvarias szoktam lenni, aki normálisnak tűnik. Ha ráérek, felőlem 20 kocsi is átmehet előttem a zebrán, bárki tötyöröghet előttem a sorban, akármi. De néha azért észrevehetnék az emberek azt is, hogy miért előzik be őket. Pl. amikor sietek valahova, konkrétan átrohanok a bolton és bevágok mindenki elé, de nem fellökve őket vagy bármi ilyesmi. Miért? Mert ha nem teszem, a kis sorok között konkrétan legalább 10 perccel tovább lennék, mert nem tudnék elmenni. A legtöbb ember teljesen figyelmetlen. Megállnak nézelődni úgy, hogy más el se férjen a sorban és nem zavarja őket, ha már 3-4 ember áll ott... Az éremnek sokszor 2 oldala van... :)

2015. okt. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem sokszor udvariasak,és én is, pl előe engedem,aki csak egy üditítőt vesz,de én jóval többet, de engem is előre engedett múltkor egy hölgy, pont ugyan ezért. Volt olyan,hogy a férfi kivette a bevásárló kocsit,(nem pénzes volt),és odaadta nekem,pedig nem siettem,vagy ilyesmi..
2015. okt. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!