Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok tenni? Aspergeres...

Mit tudok tenni? Aspergeres vagyok, és nagyon a saját világomban élek. Hogy tudok ebből kitörni?

Figyelt kérdés
pl ha megismerek valakit el is beszélgetek vele egy ideig, de aztán másnap már nem szánok rá időt sem, nem azért mert nem érdekel, hanem mert nem tudok kizökkenni a saját teendőim beosztásával. ha pedig megszakítom nagyon zaklatott vagyok, és idő kell hogy felengedjek. viszont így nem tudok kapcsolatokat fenntartani :( mit tehetek?
2015. szept. 5. 15:02
 1/4 561 válasza:
100%
Szia! Nem tudom jártál e szakembernél.Nekem a fiam aspergeress.Nagyon sokat segitettek neki.Neki enyhe fokú de a teljes bezárkózottságból elég jól kimozditották,sokkal nyitottabb lett,persze ettől még ragaszkodik a megszokott dolgaihoz.
2015. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
annyiból jártam hogy diagnosztizáltak. sajnos engem mér felnőtt koromban diagnosztizáltak. huszonéves vagyok,és ahova iskolába jártam, ott nem segítséget hanem sok rúgást kaptam ezen problémám miatt. még nem kezeltek vele. igazából, pár éve tudom csak.
2015. szept. 6. 15:04
 3/4 561 válasza:
Szia,nem tudom hol laksz,én pestre jártam s fiammal.A faludi utca 5-be,a Gyöngyösi utcánál van. Ha gondolod megkeresem az elérhetőségüket hátha tudnak segiteni abban hová fordulhatsz.A fiam most 18,egy évvel korábban kezdett kezelésre járni,akkor diagnosztizálták nála
2015. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom, hogy mit érzel. Nekem az segített, hogy online játszottam velük. Így nem kell annyira kommunikálni stb és játszani meg a normális emberek is szeretnek :)
2015. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!