Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is jogosan haragsz...

Szerintetek is jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
Jártam egy ideig az egyik osztálytársammal, majd szakítottunk. Vettem egy ruhát, amit megmutattam neki is és azóta mindig azt mondogatta, hogy vegyem fel, mert gyönyörű vagyok benne. Azóta, hogy szakítottunk sose merem felvenni, mert félek, hogy mit fog reagálni, esetleg rosszul esik e neki. (Most is elég jóban vagyunk, barátok maradtunk.) A barátaimmal beszéltem, hogy szerintük mikor vehetném fel és poénból mondtam egyik barátnőmnek, hogy kérdezze meg a fiút, hogy mikor nem lesz suliban. Pár percre rá elment ez a barátnőm egy másik barátnőmmel és röhögve jöttek vissza, hogy megkérdezték a fiút, hogy zavarná e ha azt a ruhát venném fel és erre azt mondta: ő... nem.. (közben meg röhögtek) Én meg teljesen kiborultam, hogy leégettek és megaláztak előtte, aztán a terembe is féltem bemenni. közbe nem vettük észre, hogy bement a tanár és késve érkeztünk és így még jobban magunkra vontuk a figyelmet. Én egész órán ki voltam akadva, hogy mit fogok csinálni ha hozzám szól? Hogy ne csináljak magamból még nagyobb hülyét? Az óra felében ott ültem teljesen lesokkolva. A másik felében a legjobb barátnőmnek írtam le a sztorit, aki épp beteg volt. Amikor kicsengettek odamentünk a szekrényhez és még mindig nagyon ki voltam borulva. Erre elkezdenek megint röhögni és elkezdik, hogy csak poén volt. Én meg teljesen kiborultam, hogy emiatt voltam egy órán át sokkban és nagyon rosszul esett az egész, mert nekem ez egy érzékeny pontom. Az egyik barátnőm, aki állítólag megkérdezte bocsánatot kért és megértette, hogy nekem ez rosszul esett, és rá nem is haragszom. A másik barátnőm meg azóta röhög rajtam és megkértem, hogy hagyja abba mert nekem ez rosszul esett, de csak még jobban röhögött. És mindig ilyen érzéketlen velem, nem ez az első eset. Például ha jó a kedve akkor azzal szórakozik, hogy engem idegesít amíg teljesen ki nem borulok. És már elegem van abból, hogy nem tud megérteni. A fiúval is részben miatta szakítottam, mert örökké őt szipulta meg minden és nagyon rossz volt minden nap azt hallgatni. Szerintetek jogosan haragszom rá?

2015. máj. 31. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Mi az hogy részben miatta szakítottál a fiúval ?

Ha szeretsz egy másik embert akkor téged csak úgy le lehet beszélni róla ?


Neked nincs semmi egyéniséged, gyenge vagy túlérzékeny és befolyásolható. Ha azt mondja a barátnőd hogy ugorj a kútba te még azon is elgondolkozol.


Magadat kéne rendbe hoznod nem pedig másokra haragudni.


És mi mi van akkor a ha tényleg megkérdezik a fiút hogy zavarná-e hogy rajtad van az a ruha ?

Nem tudom mit vagy ettől úgy oda.

2015. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A BARÁTOK nem tesznek ilyet...

Amikor a lányom bekerült egy suliba OKJ-s képzésre, 2 lánnyal nagyon jóba lett. Ő azt mondta, a legjobb barátnői, ölnének egymásért... aztán történt a városunkban egy öngyilkosság, kisgyerek is köthető az eseményhez, nagyon megrázó, kiborító volt az egész. Aznap, az egyik lány hívta a lányomat, hogy a másik lány felvágta az ereit, öngyilkos akart lenni, menjen át hozzá. A nap történése, és ez a hír teljesen kiborította alányomat, érthető módon. És tudod mi történt? Mindkét lány ott ült a szobában, és röhögtek, azt mondták nagy poén volt... Szerinted tesznek ilyet barátok ? Szerintem nem... bocs ha esetleg untattalak a sztorival, de úgy éreztem tanulságos eset lehet, hogy kit/ket tartunk a barátunknak....

2015. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem jogos a haragod!

Haragudni csak magadra haragudhatsz, hogy még mindig barátnődnek nevezed és tartod.

2015. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted minden rendben lesz :)
2015. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!