Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is erkölcstelen...

Szerintetek is erkölcstelen ez a világ?

Figyelt kérdés

[link]


Van aki ezt igazi kapcsolatnak tudja tekinti?



2015. szept. 6. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen velvetes erotikus történeteknek mi köze a valósághoz? Egyébként is biztos valami ba...atlan nő írta, mint a többi cikket.
2015. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a világ erkölcstelen, hanem a benne lévő emberek egy része.
2015. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok, Hajni vagyok, 23 éves Budapesti diáklány, jelenleg közgázt tanulok. Itt ismerkedtem meg a barátommal M. Zolival (24)

Mi azt csináltuk, hogy a barátomnak (Zoli) elmentünk az unokatestvéréhez (István) 32.

István azt mondta a nyáron, hogy le hív minket balatoni nyaralójába, mindezt teljesen ingyen. Le is mentünk, bár Zoli az elején nem akart, azt mondta István mindig kér végül valamit cserébe. Egyik este bementünk a városba, és összefutottunk néhány régi ismerőssel. Nemsokára rosszul lettem. Zoli taxit akart hívni nekem, István viszont azt mondta hazavisz. Haza is vitt. Én ahogy kinyitotta az ajtót elindultam lezuhanyozni. Mikor végeztem akkor láttam, hogy nincs ott törölköző. Ekkor megkértem Istvánt, hogy nyújtson be egyet, de azt mondta annak ára van. Mi lenne az? - kérdeztem. Azt mondta megkapom ha lefekszek vele. Azt mondtam, rendben legyen, végül is ingyen nyaralhatunk nála. Ekkor ért haza Zoli (mivel jó hosszú ideig fürdőztem, ő pedig hamar megunta az ottlétet). Arra nyitott be, hogy István ölébe ülök mikor csak egy törölköző van rajtam. Megkérdezte mi folyik itt. Elmagyaráztuk, hogy ez a "fizetség" amiért itt nyaralhatunk. Zoli úgy gondolta ez egy méltányos ajánlat ezért beleegyezett. Ezek után mindig Istvánnál nyaraltunk ugyanis csak ennyit kért fizetség gyanánt.


Na ilyet bármelyik hülye tud írni. Az a baj, hogy egyből ugranak az emberek mindenre. Ez az erkölcs eleve egy nagy megtévesztés.

Itt van a menekültprobléma.

Erkölcsileg segíteni kellene, ugyanis szegény háború elől menekülő emberek, a feleségeikkel, gyermekeikkel akik idejönnek egy jobb élet reményében.

A másik ember pedig azt mondja, ez egy kulturálatlan nép, teljesen ellenkező világnézettél, lehetnek köztük terroristák, és mivel sokan műveletlenek így, hogyan tudnának elvégezni bármiféle munkát. És ha nem tudnak dolgozni akkor nekünk kell eltartani őket. Így saját magunknak teszünk rosszat.

Értelmes ember mindkét szempont alapján dönt, és nem tartja automatikusan hülyének azt aki mást mond, hanem meghallgatja az érvelését.


Amúgy amíg az emberek harapnak ezekre a hatásvadász dolgokra, addig bőven lesznek ilyen "hírek".

2015. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!