Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én félek ennyire hogy...

Csak én félek ennyire hogy aludni se birok és már majdnem remegek az idegtől?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de nagyon félek hogy mi lesz most a menekültek miatt kialakuló helyzet miatt.. hogy tudnék egy kicsit megnyugodni??
2015. szept. 9. 06:20
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
30%
Nyugi, lehet behatolnak majd a házadba, és a rabszolgájukká tesznek.
2015. szept. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha most félsz akkor mi lesz később? ez ami most van még csak egy halovány light-osabb verzió, annak ami jön.Ott nem csak menekültek vannak már, hanem terroristák is. Mert hogy már sok partra is szállt.
2015. szept. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
A terroristak mar itt vannak egy ideje. Tobb ezer is.
2015. szept. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom,pont az a baj hogy Münchentől 50 Imre lakok és olvasom a dolgokat hogy mik lesznek es nagyon félek..
2015. szept. 9. 06:33
 5/24 anonim ***** válasza:
3 Tudom. De ezek újabbak. Nem véletlen ez az egész cirkusz, hiszen ennél könnyebben nem tudnak bejönni Európába tömegével.Ez egy kiváló fedő dolog számukra.
2015. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És akkor most mi lesz? Mind meghalunk?
2015. szept. 9. 06:40
 7/24 anonim ***** válasza:
42%

6 Németország már nem lesz olyan mint régen volt az tuti.


Mehetsz a világ végére:D

2015. szept. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%

Az iszlamisták célja, hogy lerohanják az egész világot, nem csak Európát. A Dzsihád sem lett véletlen köztük hirdetve.


Tudtad, hogy egy iszlamistának az dicsőség ha egy hitetlen nőt megerőszakol?ezt hirdeti az iszlám.

2015. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

gondolj azokra a németekre vagy más nemzetiségekre akik generációk óta ott laknak. erre most jön egy bárdolatlan csoport és miattuk a lakások ára a béka segge alá megy, a közbiztonság is tarthatatlan lesz stb..meg igen,sokan jósolnak terrorcselekményeket a közeljövőben. de abban biztos vagyok,hogyha valamelyik őrült elkezd robbantgatni akkor hazaküldik az összeset..remélhetőleg az unió nem pátyolgatja akkor is őket..bár amilyen eszementek..

de sajnos kell 1-2 ilyen esemény ahhoz,hogy ráeszméljen mindenki,hogy nem járható út ami most megy..

sajnos tök más a kultúrájuk és mindig a vallásukkal takaróznak..

2015. szept. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

sajnos igen,igaza van a 8.nak.sok erőszakos cselekmény történt már a részükről,de ezt nyilván nem közli le a tv.

én egy menekült tábor közelében élek,és még mielőtt ez a hiszti megkezdődött volna,előtte is erőszakoltak fiúkat,lányokat...ha valaki tábor közelében él,sötétben egyedül ne menjetek ki és legyen nálatok valamilyen fegyver,spray vagy riasztó pisztoly..kést nem ajánlom mert azt könnyen elveheti tőled és a végén te kapod a szúrásokat

2015. szept. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!