Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikosok, nem bírom már. Már...

Pánikosok, nem bírom már. Már majdnem teljesen jól voltam erre most 3napja meg akarok halni, magas a vérnyomásom, pulzusom, szédülök, remegek, nem vagyok önmagam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Félek még a kapcsolatom is rámegy erre..

2012. júl. 30. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Voltál részletesebb kivizsgáláson? Sok szervi probléma állhat a dolog mögött.
2012. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kardiológusnál voltam, negatív. Épp ma könyörögtem ki egy beutalót vérvételre, bár az orvosom szerint felesleges, mert egészséges vagyok. Azt mondja tipikus pánik tünetek. Már a xanax se sokat segít, vagy csak nagyon rövid ideig.
2012. júl. 30. 19:56
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes egy labor vizsgálatot csinálni. Ne haragudj, de az orvosod elég felszínes gondolkodású. Én rólam pl. kiderült, hogy pajzsmirigy problémám van, és előtte nekem is depressziót és pánikbetegséget diagnosztizáltak. Mondhatni félrekezeltek.
2012. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elvileg a vérképből nézik azt is. Az a baj, hogy én sem nagyon bízom az orvosokban. Sajnos túl sok rossz dolog történt a családomban az orvosi bakik miatt...
2012. júl. 30. 20:16
 5/19 anonim ***** válasza:
pár napja nekem is újra előjött a pánik. szerintem az időjárás is befolyásolja
2012. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy a meleg miatt talán... de ez örökre így lesz??
2012. júl. 30. 20:25
 7/19 anonim ***** válasza:
Én túltettem magam rajta gyógyszerek nélkül. Egyszerűen csak elhatároztam, hogy meggyógyulok és bemeséltem magamnak, hogy nincs semmi bajom. És a tudatom reagált is erre.
2012. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is próbálom bebeszélni magamnak, de jól érzem magam a másik pillanatban pedig a semmiből a roham.
2012. júl. 30. 20:50
 9/19 anonim ***** válasza:
Ajánlok relaxációs gyakorlatokat, az segít a feszültségen, különösen a légző gyakorlatokat. Ha jön a roham és ezt tudod alkalmazni, megoldódik a gond. Persze nem rögtön, lehet sok idő kell hozzá, de sikerülhet, ha nagyon akarod.
2012. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia. Fontos hogy tudj beszélni a pároddal ezekről. Én is pánik beteg vagyok és nálam is volt már h kb 2hétig jól voltam és utána minden kezdődött elöről..Nekem sem segít már se a xanax se a frontin. Nekem az segít h mostanában mindig késő este(11 után) sétálok kb 20 percet mert ilyenkor hűvösebb van és kicsit tisztul az agyam. Én a párommal szoktam mert egyedül félek. Továbbá mostanában elkezdtem jógázni és az is segít.
2012. aug. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!